+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog o cestování- Thassos

Klíčová slova: thassos, thasos, thassoss, dovolená, cestování

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2009

Popis: Blog o dovolené na Thassosu se spoustou informací, tipů a fotek. Poradíme, co stojí za to vidět, kam zajít na výlet a které atrakce doporučujme vyzkošet. Naopak poradíme jak se vyhnout nejběžnějším trikům a podvodům místního obyvatelstva a jak je to se smlouváním cen na ostrově.

Web: www.ostruvek.eu/

Další související informace

Asie dovolená

Asie, Dovolená, Zajímavosti,Památky – Tato stránka je výhodná pro všechny, kteří uvažují nad zájezdy. Nejlepší je vybrat si Asií. Na tomto blogu najdete odpověď na vaše otázky a různé zajímavosti. Je to výhodne pokud chcete přijet do Asie vybavení informacemi

Mallorca dovolená

mallorca, dovolená, malorka – Mallorca dovolená, to jsou čisté, dobře udržované pláže, mnoho možností sportovního i společenského vyžití, ale také historické památky. Dovolenou na Mallorce lze strávit v některém z velkých hotelových komplexů nebo v menším hotelu rodinného typu.

Dovolená u moře - Thajsko

thajsko, dovolená, cestování,zajezd,poznávací záje – Thajsko, země, kde se sny stávají skutečností. Dokonalé spojení tradice se současností Vás překvapí na každém kroku nejen v kosmopolitním Bangkoku. Thajsko jsou bílé pláže s blankytným mořem a exotická příroda na dosah ruky.

Načítání trvalo 0.0986 sekund.