+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bojanovský sklep U Kaňů

Klíčová slova: víno,vinný sklep,sklípek,sklep,vinařství,sud

E-mail: martin@bojanovskysklep.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?nora 2012

Popis: Bojanovský sklep U Kaňů ve vinařské obci Dolní Bojanovice. Zveme Vás k prohlídce historického sklepa s možností posezení a ochutnávkou bojanovských vín. Vinný sklep se nachází na křižovatce několika cyklostezek.

Web: www.bojanovskysklep.cz

Další související informace

Uherské Hradiště

uherské,hradiště,cestování,kultura,tradice,víno – Nejzajímavější informace o tomto překrásném městě. Historické mezníky vzniku města, současný vývoj města, turistické zajímavosti, kulturní akce, aktuální počasí, to vše najdete na této webové stránce.

HOTEL ORLÍK v Teplicích nad Metují

HOTEL ORLÍK ,ubytování v Teplicích nad – Ubytování v Hotelu Orlík přímo u vstupu do Teplického skalního města. Hotel Orlík je po nedávné rekonstrukci,všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a wc s možností TV a WIFI.Parkování a rekreační poplatek již v ceně.Vlaková i autobusová zastávka do 100m.Hotel je vzdálen 150 m. od vstupu do skal.Stravování je zajištěno v naší restauraci s celodenním provozem.Pobyt i stravování za rozumné ceny.Výborná kuchyně a velký výběr nápojů.

Hotel Smíšek v Praze

Hotel Smíšek ,ubytování v – Hotel Smíšek v Praze disponuje k ubytování 15ti dvoulůžkovými pokoji, k dispozici jsou i 4 apartmány pro rodiny s dětmi, možnost přistýlky ve všech pokojích. Maximální kapacita hotelu je 45 lůžek. Hotel nabízí stylově zařízené apartmány pro rodiny s dětmi a pohodlné dvoulůžkové pokoje. Moderní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem. Hotel nabízí kromě ubytování hotelového typu především wellness-léčebné programy.Hotel Smíšek restaurace nabízí jídla z tradiční české i mezinárodní kuchyně. Parkování je zajištěno na vlastních místech hotelu .

Načítání trvalo 0.0623 sekund.