+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bojanovský sklep U Kaňů

Klíčová slova: víno,vinný sklep,sklípek,sklep,vinařství,sud

E-mail: martin@bojanovskysklep.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?nora 2012

Popis: Bojanovský sklep U Kaňů ve vinařské obci Dolní Bojanovice. Zveme Vás k prohlídce historického sklepa s možností posezení a ochutnávkou bojanovských vín. Vinný sklep se nachází na křižovatce několika cyklostezek.

Web: www.bojanovskysklep.cz

Další související informace

Uherské Hradiště

uherské,hradiště,cestování,kultura,tradice,víno – Nejzajímavější informace o tomto překrásném městě. Historické mezníky vzniku města, současný vývoj města, turistické zajímavosti, kulturní akce, aktuální počasí, to vše najdete na této webové stránce.

Chalupa u Hrušků Křížlice u Horních Vítkovic v krkonoších v Jilemnici

Chalupa u Hrušků Křížlice u Horních Vítkovic v – Chalupa u Hrušků se nachází v Křížlicích Jilemnici na polosamotě v klidném prostředí Krkonoš.Chalupa U Hrušků v Křížlicích Jilemnici nabízí hostům ubytování pro 14 osob a to ve dvou apartmánech 4 + 1 přistýlka. Při větším počtu osob v apartmánu je další ložnice pro 4 osoby. Apartmány jsou v podkroví a mají vlastní samostatný vchod. Apartmány jsou vytápěny krbovými kamny, ložnice a sklípek elektrickými přímotopy.Každý apartmán má vlastní kompletně vybavenou kuchyň. Hosté si mohou vařit svoje vlastní jídlo, nebo navštívit jednu z restaurací ve vesnici a pochutnat si na nějaké domácí specialitě. Možnost vzít s sebou domácího mazlíčka.

Chata Živec v Písku

Chata Živec ,ubytování v – Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník tyčící se nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km. Kapacita ubytování je 35 lůžek ve dvou i třílůžkových pokojích. V případě skupin je možnost slevy. Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny. Vlastní chata je tedy přímo ideálním místem pro strávení klidných dnů odpočinku, ale i pořádání škol v přírodě, školení, oslavy životních jubileí, svatební hostiny, abiturienské večírky.

Načítání trvalo 0.1833 sekund.