+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bonair Travel

Klíčová slova: levné letenky, německé ck, potápění egypt

E-mail: bonair@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. dubna 2011

Popis: levné letenky, německé ck, potápěčské zájezdy, itálie, potápění egypt, potápění nuweiba, potápění lanzarote, potápění azory, pobytové zájezdy egypt, tunis, turecko, řecko, bulharsko, chorvatsko, poznávací zájezdy, plavání s delfíny, velrybí safari

Web: www.bonair-travel.cz

Další související informace

Click4Sky

levné letenky, click4sy.com, destinace – Click4Sky.com, jehož vlastníkem je ČSA, nabízí levné letenky po Evropě. Na zákazníka čeká celkem 37 destinací, hlavní letiště velkých evropských měst. Jakmile se rozhodnete koupit levné letenky a vyrazit třeba jen na víkend po Evropě, je pro Vás Click4Sky vhodným partnerem v letecké dopravě. Low cost airlines, jak se také společnost Click4Sky označuje, jsou moderním trendem v letecké dopravě a přepravě osob na krátké vzdálenosti. Svou cenou tak lákají řady zákazníků a rozšiřují tak možnosti krátkodobého cestování. Jednou z těchto variant jsou eurovíkendy, kdy vás Click4Sky zaveze na víkend za zlomek ceny než jiná letecká společnost.

Letenky servis

levné letenky – Letenky servis.cz je portál, kde naleznete levné letenky a dostupné lety společností včetně cen letenek a tax neboli letištních poplatků, a to jak ve třídách economy tak i business. Kromě letenek poskytujeme i další služby jako cestovní pojištění, ubytování, pronájem automobilů, zajištění víz apod.

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Načítání trvalo 0.0696 sekund.