+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Borovinka v Bystřici nad Pernštjnem

Klíčová slova: Borovinka,ubytování v Bystřici nad Pernštjnem

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2012

Popis: Areál se nachází za obcí Domanín, vzdálené cca 4 km od Bystřice n.P., nedaleko Nového Města na Moravě.Rekreační areál Borovinka se nachází v poklidném prostředí Českomoravské Vysočiny. Areál je postaven nad rybníkem u lesa. Ideální pro rodiny s dětmi. Areál nabízí 28 lůžek a 25 přistýlek v 10 pokojích či apartmánech.Nekuřácké prostředí vhodné pro rodiny s dětmi. Pořádání rekreačních pobytů, školení a seminářů, rodinných oslav a svatebních hostin.Restaurace je otevřena nejen pro ubytované hosty, ale v době sezóny také pro ostatní návštěvníky. Pro ubytované hosty zajišťuje polopenzi i plnou penzi,

Web: www.penzion-borovinka-v-bystrici-nad-pernstejnem.ubytovani-rezervace.eu

Další související informace

Hotel U MARTINA v Rožmberku nad Vltavou

Hotel u Martina,ubytování v Rožmberku nad Vltavou – Náš Hotel u Martina se nacházína na Jihu Čech v Rožmberku nad Vltavou mezi Českým Krumlovem a Lipenskou vodní nádrží. hotel se stává ze dvou budov, kapacita hotelu je 53 lůžek ve 20 pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a barevným televizorem s dálkovým ovládáním. V zimním období a chladnějších dnech roku jsou pokoje vytápěny ústředním topením. Pokoje jsou stylově avšak velmi komfortně vybaveny.Restaurace u Martina– stylový interiér a velká letní terasaBar-Rastaurant Kocábka– originální letní terasa v designu paluby lodě, která se nachází přímo pod hrademNoční bar.

Apartmány DOMA v Janově nad Nisou

Apartmány DOMA,ubytování v Janově nad – Apartmány DOMA se nacházejí v horních partiích (725 m n.m.) obce Janov nad Nisou v Jizerských horách, na dohled (800 m) od lyžařského areálu Severák, K pronájmu nabízíme 3 nové apartmány (à 50 m²). Apartmány mají 4 lůžka (s možností jedné až dvou přistýlek pro děti) nebo 2 lůžka. Jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha či vana, umyvadlo), kuchyňským a jídelním koutem (lednice, vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí), barevnou televizí se satelitními programy, CD-MP3 přehrávačem a WiFi připojením k internetu. Nabízíme samotné ubytování, ubytování se snídaní, případně s polopenzí. K dispozici je restaurace pro hosty penzionu, kterou nabízíme buď jako společenskou místnost, možno i s obsluhou.Parkování je na parkovišti přímo vedle objektu, případně v garáži.

Katamarán Valkýra v Orlíku nad Vltavou

Katamarán Valkýra,ubytování v Orlíku nad Vltavou – Katamarán Valkýra se nachází v Orlíku nad Vltavou. Katamarán Valkýra v Orlíku nad Vltavou nabízí ubytování v pohodlných dvoulůžkových kajutách s WC a sprchou. Na palubě je spousta místa pro slunění čí noční dýchánek s hudbou. Každý plovák je vybaven lednicí, kuchyňským koutem s nádobím a plynovým vařičem, sprchovým koutem a WC, jídelním stolkem s lavicemi, několika skříňkami na oblečení, elektrickým osvětlením. Lůžkoviny s povlečením se poskytují pouze proti úhradě poplatku 50 Kč noc a lůžko. Jinak si přivezte vlastní spací pytel nebo i lůžkoviny.Katamarán nabízí stravování vlastní, nebo po zakotvení si můžete zajít na jídlo do restaurace v okolí a pochutnat si na nějakém dobrém jídle.

Načítání trvalo 0.0701 sekund.