+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Borovinka v Bystřici nad Pernštjnem

Klíčová slova: Borovinka,ubytování v Bystřici nad Pernštjnem

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2012

Popis: Areál se nachází za obcí Domanín, vzdálené cca 4 km od Bystřice n.P., nedaleko Nového Města na Moravě.Rekreační areál Borovinka se nachází v poklidném prostředí Českomoravské Vysočiny. Areál je postaven nad rybníkem u lesa. Ideální pro rodiny s dětmi. Areál nabízí 28 lůžek a 25 přistýlek v 10 pokojích či apartmánech.Nekuřácké prostředí vhodné pro rodiny s dětmi. Pořádání rekreačních pobytů, školení a seminářů, rodinných oslav a svatebních hostin.Restaurace je otevřena nejen pro ubytované hosty, ale v době sezóny také pro ostatní návštěvníky. Pro ubytované hosty zajišťuje polopenzi i plnou penzi,

Web: www.penzion-borovinka-v-bystrici-nad-pernstejnem.ubytovani-rezervace.eu

Další související informace

Hotel U DUBU v Jablonném nad Orlicí

Hotel U DUBU,ubytování v Jablonném nad – Hotel U Dubu je položen na okraji Jablonného nad Orlicí, vzdálenost do centra je přitom pouhých 150 metrů. K dispozici Vám bude restaurace vyvařující kuchyní českou, mexickou a country, na přání Vám však uvaříme vše, nač si vzpomenete. Mimo restaurace je k dispozici společenský sál pro 220 osob se dvěma samostatnými bary a salonek pro 35 osob. Kapacita ubytovací části je 23 lůžek v 10 pokojích, veškeré pokoje mají vlastní sociální zařízení.Parkování je možné přímo před hotelem a v jeho nejbližší blízkosti.

Penzion Sokol v Pasekách nad Jizerou

Penzion Sokol,ubytování v Pasekách nad – Penzion Sokol v Pasekách nad Jizerou se nachází v těsné blízkosti vleků. Paseky nad Jizerou je typická horská obec ležící na západním okraji Krkonoš.Celková kapacita ubytování je 80 lůžek. Ubytování je nabízeno ve 2 až 3 lůžkových pokojích a v apartmánu. Sociální zařízení je samozřejmostí se sprchovým koutem a WC - je společné na patře. Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV. Pro stravování hostů v penzionu Sokol v Pasekách nad Jizerou je určena jídelna s 90 místy k sezení s nabídkou polopenze nebo plné penze. Je zde také bar, který má k dispozici 20 míst.

Načítání trvalo 3.1609 sekund.