+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Botel Racek v Praze

Klíčová slova: hotel,botel,ubytování,Praha,Vltava,Racek,apartmán

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2011

Popis: Botel Racek je jedním ze tří pražských botelů. Nabízí jedinečný zážitek ubytování přímo na Vltavě, v komfortním prostředí třípodlažního plovoucího objektu. Botel Racek v Praze se nachází nedaleko centra Prahy u Podolského nábřeží a je určen k celoročnímu hotelovému a restauračnímu provozu. Botel Racek v Praze nabízí romantické ubytování ve standardně zařízených dvoulůžkových kajutách a čtyřlůžkových apartmánech. Všechny pokoje Botelu Racek v Praze jsou zařízeny v elegantně klasickém stylu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem.

Web: www.botel-racek-v-praze.i-ubytovani.eu

Další související informace

Ubytovanie na Slovensku

levne,ubytovani,Slovensku,hotel, penzion,apartman – Vyberte si z bohatej ponuky ubytovania na Slovensku. Mnozstvo zaujimavych ponuk, ktoré Vas zarucene oslovia. Mozete sa rozhodnut pre hotel, penzion, apartman, chatu a privat (ubytovanie na súkromí). U nas najdete jednoducho vsetko pre rodinu, dvojice, jednotlivcov, ci vacsie alebo mensie partie

Hotel Sedmikráska v Říčanech

hotel,Řičany,Praha,ubytování,Sedmikráska,wifi – Hotel Sedmikráska se nachází v klidném a příjemném prostředí vesnice Tehovec, 4 km od města Říčany, nedaleko Prahy. Hotel nabízí ubytování ve 14 pokojích. Všechny pokoje splňují běžné standardy. Pokoje hotelu Sedmikráska mají vlastní WC a koupelnu, TV, WI-FI připojení k internetu po celém hotelu zdarma. Hotel Sedmikráska v Říčanech má k dispozici restauraci s kapacitou celkem 25 míst.

Hotel 51 v Praze 9

Hotel,51,ubytování,Praha,9,ubytovani – Hotel 51 se nachází v severovýchodní části Prahy a díky ideálnímu umístění je velmi vhodný pro individuální turistiku. Centrum města je snadno dostupné metrem nebo tramvají. Hotel nabízí ubytování s kapacitou 51 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC a TV.

Načítání trvalo 0.3743 sekund.