+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bouda Helena v Černém Dole

Klíčová slova: Bouda Helena,ubytování v Černém

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2012

Popis: Bouda Helena v Černém Dole se nachází v nadmořské výšce 1100 metrů v krásném prostředí východních Krkonoš mezi Pecí pod Sněžkou a Černým Dolem na místě zvaném Lučiny. Bouda Helena nabízí ubytování v klasických pokojích s jedním až čtyřmi lůžky vybavených umyvadlem s tekoucí teplou a studenou vodou. Společné sociální zařízení - sprchy a WC jsou na patře. Celková kapacita ubytování je 46 lůžek v 18 pokojích.Bouda Helena disponuje jídelnou s televizí o kapacitě 40 míst. V jídelně se hosté stravují formou polopenze nebo plné penze .Celá Bouda Helena v Černém Dole je nekuřácká.Bezdrátové internetové připojení WIFI .

Web: www.bouda-helena-v-cernem-dole.ubytovani-v-krkonosich.com

Další související informace

Hotel U Ceske Koruny v Praze

Hotel U Ceske Koruny,ubytování v – Hotel U České koruny se nachází v Praze Řeporyjích.Hotel nabízí k ubytování celkem 33 pokojů. Z toho je 8 čtyřlůžkových, 4 třílůžkové a 21 dvoulůžkových. Pokoje hotelu jsou vybaveny koupelnou s vanou a WC. Na pokojích je k dispozici televize se satelitními stanicemi a telefon.Hotel U České koruny restaurace nabízí hostům hotová jídla a minutky po celý den v domácím prostředí.Restaurace je otevřena od 11:00 až 23:00 hodin a disponuje kapacitou 70 míst. Parkoviště pro hotelové hosty je v ceně pokoje a v nočních hodinách se uzamyká.

Hotel Slavoj ve Velkých Popovicích

Hotel Slavoj,ubytování ve Velkých – Hotel Slavoj se nachází nedaleko Prahy v překrásné přírodě mezi lesy a rybníky v městečku Velké Popovice, které je proslulé zejména výrobou známého piva Velkopopovický Kozel. Požadavky našich hostů jistě uspokojí nabídka útulně zařízených pokojů a apartmánů různých velikostí s celkovou kapacitou 54 osob. Konferenční sál s moderní technikou splňuje náročné požadavky a je vhodný pro konání firemních prezentací, přednášek či školení.

Pension Gerle v Černém Dole

Pension Gerle,ubytování v Černém – Pension Gerle se nachází ve vyhlášeném lyžařském centru Černý Důl,Penzion Gerle v Černém Dole nabízí ubytování ve třílůžkových, čtyřlůžkových pokojích a samostatných apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, apartmány navíc kompletně vybavenou kuchyňkou. Po domluvě je možné ubytování s domácím mazlíčkem.Součástí penzionu je společenská místnost s televizí se satelitním příjmem, jídelna, lyžárna/kolárna, plně vybavená kuchyň .Ubytovatelé nezajišťují stravování, to je možné zajistit v 50 m vzdáleném hotelu. Další restaurace a obchody najdete v dosahu pár desítek metrů v centru Černého Dolu.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.