+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bouda Helena v Černém Dole

Klíčová slova: Bouda Helena,ubytování v Černém

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2012

Popis: Bouda Helena v Černém Dole se nachází v nadmořské výšce 1100 metrů v krásném prostředí východních Krkonoš mezi Pecí pod Sněžkou a Černým Dolem na místě zvaném Lučiny. Bouda Helena nabízí ubytování v klasických pokojích s jedním až čtyřmi lůžky vybavených umyvadlem s tekoucí teplou a studenou vodou. Společné sociální zařízení - sprchy a WC jsou na patře. Celková kapacita ubytování je 46 lůžek v 18 pokojích.Bouda Helena disponuje jídelnou s televizí o kapacitě 40 míst. V jídelně se hosté stravují formou polopenze nebo plné penze .Celá Bouda Helena v Černém Dole je nekuřácká.Bezdrátové internetové připojení WIFI .

Web: www.bouda-helena-v-cernem-dole.ubytovani-v-krkonosich.com

Další související informace

Hotel Minerál ve Zlatých Horách

Hotel Minerál ,ubytování ve Zlatých Horách – Nově zrekonstruovaný hotel Minerál se nachází ve Zlatých Horách v podhůří Jeseníků. Celková kapacita hotelu je 22 lůžek ve 2 jednolůžkových a 8 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou nebo se sprchovým koutem a WC. Celková kapacita restaurace je 30 míst a 20 míst v baru. Otevřeno denně od 11.00. do 23.00. Snídaně kontinentální nebo formou švédských stolů se podávají v době podle přání hostů. Dále je v hotelu pivnice s krbem s grilováním.Parkování je hlídané a na noc uzamčené.

Pension Mencl v Chřibské

Pension Mencl ,ubytování v – Ubytování nabízá penzion Mencl v příjemném domácím prostředí a turisticky atraktivní oblasti na rozhraní Lužických hor a národního parku České Švýcarsko.Rodinný pension je dvoupatrová budova s dvanácti 1-4 lůžkovými pokoji. Pension je nekuřácký, pro kuřáky místo vyhrazeno. K parkování je určena plocha v uzamčeném areálu.Restaurace se nachází přímo v pensionu.

Chata Živec v Písku

Chata Živec ,ubytování v – Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník tyčící se nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km. Kapacita ubytování je 35 lůžek ve dvou i třílůžkových pokojích. V případě skupin je možnost slevy. Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny. Vlastní chata je tedy přímo ideálním místem pro strávení klidných dnů odpočinku, ale i pořádání škol v přírodě, školení, oslavy životních jubileí, svatební hostiny, abiturienské večírky.

Načítání trvalo 0.2916 sekund.