+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bratislava město a okolí

Klíčová slova: Bratislava, město, metropole, centrum, magistrát,

E-mail: naetoo@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 8. prosince 2010

Popis: Bratislava není jen hlavním městem Slovenska, ale i centrem vlády, kultury, zábavy a to ji předurčuje, aby se o ni lidé zajímali. My se zajímáme, proto i vznikly trochu jiné stránky o Bratislavě. Bratislava nikdy nespí, řeknou si všichni, co v ní žijí. Ve městě se neustále něco děje, zajímavé i nudné. I my občas píšeme o zajímavém, i o nudném. Z kultury, politiky, zábavy, i věci veřejné

Web: bratislava-mesto.eu

Další související informace

Design hotel RomantiCK v Třeboni

Design hotel RomantiCK, – Hotel Romantick klade velký důraz na design a drobné detaily. U nás na Vás čeká 26 unikátních pokojů. Každý je jiný, každý má svou jedinečnou atmosféru.Pokoje jsou pojmenovány a zařízeny podle květin, které můžete najít na jihočeských loukách a zahrádkách.Zdarma bezdrátové připojení k internetu. V ceně ubytování je: snídaně formou bufetu, wellness Slunečnice – vířivka,sauna, a parkoviště.

Penzion Eva v Sobotíně

Penzion Eva, Sobotín, – Pro hosty penzionu Eva v Sobotíně je připraveno k ubytování dva kompletně vybavené byty. Malý 1+1 pro 2-3 osoby, velký 2+1 pro 4-7 osob.Vybavení mimo jiné zahrnuje TV/SAT, rádio, ledničku, WC, koupelnu, zařízenou kuchyň a ostatní doplňky. Penzion Eva v Sobotíně disponuje vlastní vybavenou kuchyňkou. Samozřejmostí je doobjednání snídaně.V okolí penzionu Eva v Sobotíně hosté mohou navštívit místní hospůdky, .

Penzion Regina v Kašavě

Kašava, ubytování, penzion, Regina, apartmány, – ubytování. Apartmány penzionu Regina v Kašavě mají balkony, v každém apartmánu jsou k dispozici dvě lůžka s možností dvou přistýlek. Součástí apartmánů je samostatné sociální zařízení WC, vana, bidet, kompletně vybavená kuchyňka s ledničkou a televizí. Ostatní pokoje jsou hotelového typu, dvoulůžkové s možností přistýlky, vybavené koupelnou, WC a televizí.

Načítání trvalo 0.3385 sekund.