+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brazílie a amazonie

Klíčová slova: brazílie, amozonie, mauricius

E-mail: imauricius-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2011

Popis: Brazílie, místním názvem Republica Federativa do Brasil, je výrazně největším státem Jižní Ameriky a téměř celá Amazonská nížina se nachází na jeho území, což z něj činí stát s nejvíce rozmanitou flórou a faunou na Zemi.

Web: imauricius.cz/

Další související informace

Brazílie - Dovolená

brazilie, brazilie dovolena, brazilie mapa – Vše co potřebujete vědět o Brazílii- Dovolená, Počasí, Mapa, Letenky, Zajímavosti a mnoho dalších informací. Zjistite zde spoustu věcnných informací o městech které patří Brazílii. Brazílie neboli také oficiálním názvem Brazilská federativní republika, je se svou rozlohou 8 511 965 km² největším a zároveň i nejlidnatějším státem Jižní Ameriky. Hlavním městem tohoto obrovského státu je město Brasília, ve kterém žije přibližně 1,6 miliónů obyvatel. V minulosti byla Brazílie řadu let považována za největší kolonii Portugalska, a právě proto je zde dnes portugalština úředním jazykem.

Zámek Žinkovy v Žinkovech

Zámek Žinkovy ,ubytování v Žinkovech – Nabízíme luxusní ubytování v nově zrekonstruovaných vilách v romantickém prostředí areálu zámku Žinkovy, který leží v jihozápadních Čechách cca 40 km od Plzně.Villas at Chateau Žinkovy nabízí ubytování v 6 nově zrekostruovaných vilách, které mají k dispozici 1 až 3 ložnice, 1 až 2 koupelny, plně vybavený kuchyňský kout, obývací prostor a terasu. Vily mají celkovou kapacitu 20 lůžek. K dispozici je satelitní TV a Wifi. Dále nabízíme ubytování v nově zrekostruované administrativní budové ve 3 dvoulůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením, satelitní TV a Wifi.V hotelu se nachází i příjemná restaurace.

Načítání trvalo 0.0529 sekund.