+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brazílie a amazonie

Klíčová slova: brazílie, amozonie, mauricius

E-mail: imauricius-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2011

Popis: Brazílie, místním názvem Republica Federativa do Brasil, je výrazně největším státem Jižní Ameriky a téměř celá Amazonská nížina se nachází na jeho území, což z něj činí stát s nejvíce rozmanitou flórou a faunou na Zemi.

Web: imauricius.cz/

Další související informace

Les Pavillons

Les Pavillons Mauritius, Mauricius, hotel, oceán – Luxusní hotel je na úpatí Le Morne Brabant na ostrově Mauricius. Les Pavillons je luxusní hotel, ze kterého uvidíte na již zmíněnou horu nebo na modrý oceán. Exklusivní hotel Les Pavillons Mauritius.

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Zámek Žinkovy v Žinkovech

Zámek Žinkovy ,ubytování v Žinkovech – Nabízíme luxusní ubytování v nově zrekonstruovaných vilách v romantickém prostředí areálu zámku Žinkovy, který leží v jihozápadních Čechách cca 40 km od Plzně.Villas at Chateau Žinkovy nabízí ubytování v 6 nově zrekostruovaných vilách, které mají k dispozici 1 až 3 ložnice, 1 až 2 koupelny, plně vybavený kuchyňský kout, obývací prostor a terasu. Vily mají celkovou kapacitu 20 lůžek. K dispozici je satelitní TV a Wifi. Dále nabízíme ubytování v nově zrekostruované administrativní budové ve 3 dvoulůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením, satelitní TV a Wifi.V hotelu se nachází i příjemná restaurace.

Načítání trvalo 0.3641 sekund.