+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brněnský orloj

Klíčová slova: brněnský, orloj, hodinový, stroj, poznat, čas

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2011

Popis: Brněnský orloj - umělecké dílo v centru Brna na Náměstí Svobody. Návod, jak poznat čas, informace, historie, zajímavosti, architekti, fotogalerie. Přijďte se podívám na orloj, který nenechá nikoho chladným.

Web: www.brnenskyorloj.info

Další související informace

Pension Mencl v Chřibské

Pension Mencl ,ubytování v – Ubytování nabízá penzion Mencl v příjemném domácím prostředí a turisticky atraktivní oblasti na rozhraní Lužických hor a národního parku České Švýcarsko.Rodinný pension je dvoupatrová budova s dvanácti 1-4 lůžkovými pokoji. Pension je nekuřácký, pro kuřáky místo vyhrazeno. K parkování je určena plocha v uzamčeném areálu.Restaurace se nachází přímo v pensionu.

Hotel Smíšek v Praze

Hotel Smíšek ,ubytování v – Hotel Smíšek v Praze disponuje k ubytování 15ti dvoulůžkovými pokoji, k dispozici jsou i 4 apartmány pro rodiny s dětmi, možnost přistýlky ve všech pokojích. Maximální kapacita hotelu je 45 lůžek. Hotel nabízí stylově zařízené apartmány pro rodiny s dětmi a pohodlné dvoulůžkové pokoje. Moderní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s toaletou, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem. Hotel nabízí kromě ubytování hotelového typu především wellness-léčebné programy.Hotel Smíšek restaurace nabízí jídla z tradiční české i mezinárodní kuchyně. Parkování je zajištěno na vlastních místech hotelu .

Romantický azyl pro milen

milenecky, azyl, brno, romantický, hodinovy, hotel – Romantický azyl pro milence neboli hodinový hotel Brno-Řečkovice. Moderní a příjemné prostředí za přijatelné ceny. Můžete se za námi stavit kdykoliv jen budete potřebovat. U nás naleznete soukromí, které se může kdykoliv hodit.

Načítání trvalo 0.2135 sekund.