+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bukovanský mlýn v Bukovanech

Klíčová slova: Bukovanský mlýn, ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 26. prosince 2012

Popis: V roce 2007 vyrostl kolem mlýna areál hotelu,který je vystavěn v tradičním stylu moravského Slovácka. Součástí areálu je „Mlynářské stavení“ s restaurací nabízející krajovou kuchyni v prostředí stylového rustikálního interiéru, tradiční kvelbený sklep s posezením a rotundu s vinotékou, kde můžete ochutnat nejlepší vína z Kyjovské vinařské oblasti. Kvalitní ubytování, opět v rustikálním slováckém stylu, je nabízeno v podkroví Mlynářského stavení a v dalších čtyřech samostatných budovách – Slováckých chalupách. Zájemci o ubytování v regionu mohou využít pohodlí a komfortu, které hotel Bukovanský Mlýn nabízí. Ideálně se hodí k pořádání rodiných události (narozeniny, svatby apod.) nebo firemních akcí. Toto kouzelné místo přitahuje každoročně tisíce návštěvníků, kteří se rádi vracejí zpět.

Web: www.hotel-bukovansky-mlyn-v-bukovanech.ubytovani-rezervace.info

Další související informace

Hotel Zlatá Hvězda v Litomyšli

hotel, ubytování, hotel Zlatá Hvězda, ubytování v – Hotel Zlatá Hvězda se nachází v centru města Litomyšl. Dostupnost objektu z autobusového nádraží je 5 minut pěšky. Vlakem do stanice Česká Třebová a odtud pak nejlépe autobusovým, případně dalším vlakovým spojem. Nabízí k ubytování 19 dvoulůžkových pokojů s manželskými nebo oddělenými lůžky a s výhledem na historické centrum Litomyšle nebo orientované na klidnější část města. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením - vanou nebo sprchovým koutem, TV se SAT, wifi internetem, telefonem, některé i lednicí. Část pokojů má bezbariérový přístup.

Penzion Eden v Lomnici nad Lužnicí

penzion, ubytování, Penzion Eden, ubytování v – Penzion a restaurace Eden se nachází v Lomnici nad Lužnicí, 8 km od Třeboně. V blízkém okolí penzionu v Lomnici nad Lužnicí najdete spoustu kulturních a přírodních zajímavostí. Celé Třeboňsko je rájem pro cyklisty a vodáky. Kapacita je 5 pokojů ,17 lůžek, lze se ovšem domluvit na dalších přistýlkách. Všechny pokoje mají umyvadlo, televizor a internetové připojení. Hosté sdílejí koupelnu se sprchami, sociální zařízení a ledničku. Domácí mazlíčci jsou vítáni.

Hotel Jitřenka v Konstantinových Lázních

Hotel Jitřenka, ubytování v Konstantinových – Tříhvězdičkový Hotel Jitřenka se nachází v tichém a kouzelném prostředí města Konstantinovy Lázně a nabízí Vám kompletní ubytovací služby. V Hotelu Jitřenka je směnárna. Vlastní parkoviště je u hotelu, za poplatek je možno umístit vůz v garáži. . Na všech pokojích proto naleznete nový nábytek. Vašemu komfortu poslouží nové sprchové kouty s WC nebo s vanou. Pro tělesně postižené je k dispozici bezbariérový přístup nejen do budovy ale i na pokoje a jejich příslušenství. Poskytujeme různé slevy -podle délky pobytu, pro seniory a podobně.

Načítání trvalo 3.0197 sekund.