+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bulharsko - slunečná země se srdcem

Klíčová slova: Bulharsko, letní dovolená v Bulharsku, dovolená v

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2012

Popis: Bulharsko je slunečnou a hojně navštěvovanou zemí jižní Evropy už po desítky let. Patří mezi nejvyhledávanější cíle letních dovolených. Bulharsko je typické horkými slunnými plážemi a azurovým mořem, které láká k lenošení a vodním radovánkám.

Web: www.eurobulharsko.cz

Další související informace

Norsko

Norsko, Oslo, Dovolená v Norsku, Horská turistika – Web obsahuje informace a fotky z různých částí Norska. Najdete zde i zajímavosti o rybolovu a horské turistice v Norsku. Veškeré informace, které se Vám mohou hodit, pokud se rozhodnete do této země vycestovat.

Egypt

Ain Soukhna, Dahab, Dovolená v Egyptě, Hurghada, – Informační web o Egyptu, na kterém jsou informace pro lidi, kteří se chystají jet do Egypta na dovolenou. Na webu jsou popsána turisticky zajímavá místa v Egyptě. Veškeré informace, které se Vám mohou hodit, pokud se chystáte na výlet či dovolenou do této země.

Dovolená v Čechách

dovolená v ČR, dovolená v Čechách – Hotel MAS nabízí ubytování v jižních Čechách v klidném prostředí města Sezimovo Ústí. Okolí je protkáno bezpočtem cyklistických i turistických tras vedoucích spoustou historických památek. Pokud se k nám chystáte na dovolenou, nabízíme Vám rekreační pobyty.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.