+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bulharsko zájezdy

Klíčová slova: bulharsko zájezdy, bulharsko

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2012

Popis: Bulharsko, zájezdy k Černému moři nabízí vše, co si na své dovolené můžete přát. Krásné pláže, moře, historická městečka, kulturní a architektonické památky a také moderní letoviska, ve kterých si můžete užít svou dovolenou v pohodlí a komfortu.

Web: www.bulharsko-zajezdy.eu

Další související informace

Dovolená v Primorsku

Primorsko, Bulharsko, dovolená, zájezdy, Primorsko – Zjistěte si před dovolenou informace o Primorsku, jaké má moře a pláže, kam jet na výlet, kde najdete aquapark, co ochutnat za jídlo, jaké je v Primorsku počasí a klima. K dispozici je také nabídka last minute zájezdů a recenze ubytování.

Primorosko

Primorsko, Bulharsko, dovolená, ceny, pláž – Stránky o Bulharském letovisku Primorsko. Jak na dovolenou v tomto oblíbeném letovisku. Popis města, jaká místa stojí zato navštívit a jaká nikoli. Představení cen v Bulharsku. Tipy na výlety do okolí.

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Načítání trvalo 0.0644 sekund.