+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bungalowy Vítkova Hora v Karlových Varech

Klíčová slova: Bungalowy Vítkova Hora,ubytování v Karlových

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2012

Popis: Nabízíme bungalovy s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou v období 1.4. - 31.10. v bezpečném a pohodlném areálu hotelu Vítkova Hora v blízkosti Karlových Varů. Možnost parkování přímo u bungalovu, stravování v hotelové restauraci, vyhlídková terasa, vlastní elektro přípojka, osvětlení areálu v době snížené viditelnosti, servis hotelové recepce. V restauraci hotelu a na recepci je připojení k wifi. Pokud se vydáte na výlet do blízkého okolí, můžete navštívit další z měst Západočeského lázeňského trojúhelníku- Františkovy Lázně nebo Mariánské Lázně se Zpívající Fontánou.

Web: www.bungalovy-vitkova-hora-v-karlovych-varech.ubytovani-rezervace.eu

Další související informace

Rezidence Vítkova v Praze

Rezidence Vítkova ,ubytování v – Hotel Rezidence Vítkova je tříhvězdičkový hotel v Praze umístěn v klidné části blízko centra Prahy.Hotel nabízí svým hostům ubytování v Praze v 17 luxusně vybavených apartmánech, každý z nich má koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský kout, lednici/minibar a TV se satelitem.Dvanáct apartmánů má balkon a jeden apartmán terasu. Snídaně se podávají formou bufetu v hotelovém baru. Tento hotel v Praze poskytuje hlídané parkoviště v okolí hotelu (za poplatek).

Starý Mlýn v Karlových Varech

Starý Mlýn,ubytování v Karlových – Hotel Starý Mlýn se nachází v Karlových Varech a nabízí komfortní ubytování v historické budově bývalého mlýna. Hotel poskytuje pohodlné a útulné ubytování. Hotel nabízí ubytování v pokojích o celkové kapacitě 65 lůžek v 2 Apartmánech, 11ti dvoulůžkových a 5ti trojlůžkových pokojích. Všechny pokoje hotelu jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem a televizí se satelitními programy. Hotel nabízí stravování ve stylové restauraci, která okouzlí příjemným prostředím.Parkování vozidel, zajištěné uzamykatelnou bránou je k dispozici v hotelovém areálu zdarma. Připojení na internet je samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.