+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bushmanfilm

Klíčová slova: BUSHMANFILM, outdoor, cestopisný, dokumentární, fi

E-mail: info@bushmanfilm.com

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2010

Popis: BUSHMANFILM.com je první specializovaný outdoor film web cestovatelských nadšenců a filmařů, kteří se s vámi rádi podělí o své zážitky objektivem kamery. Na BUSHMANFILM.com jednoduchou a přehlednou navigací procestujete prostřednictvím dokumentárních filmů celý svět, od sněhem zavátých osmitisícovek až po nížinné rovníkové pralesy a africké parky plné divoké zvěře, budeme vás inspirovat pro vaše plánované i vysněné cesty, prozkoumáte tajemná zákoutí naší planety a zažijete špetku dobrodružství. Na BUSHMANFILM.com můžete zcela zdarma umístit vlastní dokumentární, nebo cestopisný film a tak se sami prezentovat svým dílem i ostatním milovníkům přírody a cestování. Na BUSHMANFILM.com jsou umístěny festivalové filmy točené třeba u lidojedů z Papuy na Nové Guinei či z expedicí po amazonském pralese.

Web: www.bushmanfilm.com

Další související informace

Hotel U Ceske Koruny v Praze

Hotel U Ceske Koruny,ubytování v – Hotel U České koruny se nachází v Praze Řeporyjích.Hotel nabízí k ubytování celkem 33 pokojů. Z toho je 8 čtyřlůžkových, 4 třílůžkové a 21 dvoulůžkových. Pokoje hotelu jsou vybaveny koupelnou s vanou a WC. Na pokojích je k dispozici televize se satelitními stanicemi a telefon.Hotel U České koruny restaurace nabízí hostům hotová jídla a minutky po celý den v domácím prostředí.Restaurace je otevřena od 11:00 až 23:00 hodin a disponuje kapacitou 70 míst. Parkoviště pro hotelové hosty je v ceně pokoje a v nočních hodinách se uzamyká.

Pension Mencl v Chřibské

Pension Mencl ,ubytování v – Ubytování nabízá penzion Mencl v příjemném domácím prostředí a turisticky atraktivní oblasti na rozhraní Lužických hor a národního parku České Švýcarsko.Rodinný pension je dvoupatrová budova s dvanácti 1-4 lůžkovými pokoji. Pension je nekuřácký, pro kuřáky místo vyhrazeno. K parkování je určena plocha v uzamčeném areálu.Restaurace se nachází přímo v pensionu.

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Načítání trvalo 0.0725 sekund.