+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bushmanfilm

Klíčová slova: BUSHMANFILM, outdoor, cestopisný, dokumentární, fi

E-mail: info@bushmanfilm.com

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2010

Popis: BUSHMANFILM.com je první specializovaný outdoor film web cestovatelských nadšenců a filmařů, kteří se s vámi rádi podělí o své zážitky objektivem kamery. Na BUSHMANFILM.com jednoduchou a přehlednou navigací procestujete prostřednictvím dokumentárních filmů celý svět, od sněhem zavátých osmitisícovek až po nížinné rovníkové pralesy a africké parky plné divoké zvěře, budeme vás inspirovat pro vaše plánované i vysněné cesty, prozkoumáte tajemná zákoutí naší planety a zažijete špetku dobrodružství. Na BUSHMANFILM.com můžete zcela zdarma umístit vlastní dokumentární, nebo cestopisný film a tak se sami prezentovat svým dílem i ostatním milovníkům přírody a cestování. Na BUSHMANFILM.com jsou umístěny festivalové filmy točené třeba u lidojedů z Papuy na Nové Guinei či z expedicí po amazonském pralese.

Web: www.bushmanfilm.com

Další související informace

TREKY.CZ

Treky, turistika, hory, vysoké hory, outdoor, moun – Treky, turistické trasy, cestování, hiking a outdoor. Denně aktualizováno. Předpovědi počasí a novinky ze světa turistiky a trekkingu. Popisy českých, slovenských i světových turistických tras. Tipy kam na výlet.

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ v Mariánských Lázních

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ,ubytování v Mariánských – Lázeňský hotel Nové Lázně se nachází v Mariánských Lázních.Jeho poloha je v blízkosti lázeňské kolonády a parků a výjimečné stylové prostředí okolí Vám navodí pocity klidu a pohody. Lázeňský hotel nabízí ubytování hostům 97 pokojích s vlastním sociálním zařízením a WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem, fénem, župany a přípojkou na internet.Lázeňský hotel nabízí stravování v hotelové restauraci Royal Restaurant, kde si můžete vychutnat jídla české a internacionální kuchyně a samozřejmě i stravu dietní.Různé druhy masáží, solárium, kosmetika, vitasalin, masáž horkými kameny, aroma masáž, Afroditina masáž,to vše na Vás čeká v hotelu Nové Lázně.

Hotel Stachov ve Stachách

Hotel Stachov,ubytování ve – Hotel se nachází ve středu šumavského, horského městečka Stachy. V létě se mění tato oblast na ráj turistiky, cykloturistiky, houbařů, sběru borůvek. V blízkosti Stach je možnost koupání jak v přírodních, tak i v umělých koupalištích. Hotel nabízí dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s sociálním zařízením na pokoji. restaurace nabízí snídaně, obědy, večeře, hotová jídla a minutky. K dispozici salonek s kapacitou 50 osob a velký sál. Zábava - šipky, herní automat, Silver Ball, Juke Box. Parkování na hotelovém parkovišti.

Načítání trvalo 0.3149 sekund.