+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CA NUPI

Klíčová slova: last minute, dovolená, pobytové a poznávací zájezd

E-mail: nupi@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2011

Popis: Cestovní agentura NUPI je autorizovaným prodejcem zájezdů pro několik desítek cestovních kanceláří. Tyto cestovní kanceláře jsme pečlivě vybírali na základě řady kritérií, především na základě serióznosti, stability a délky působení na trhu, specializace na různorodé destinace, typ produktu, a reference od dalších subjektů. Všechny vybrané cestovní kanceláře jsou povinně pojištěny podle zákona č. 159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v cestovním ruchu. Zákazníkům nabízíme široký výběr zájezdů do všech koutů světa. Nepreferujeme přitom žádnou z našich CK, vždy se snažíme nabídnout takový zájezd, který co nejlépe splňuje představu klienta o jeho dovolené. Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako pořádající cestovní kancelář.

Web: www.nupi.cz

Další související informace

Kartago tours, a.s.

last minute, super last minute, letecky, dovolená, – Prožijte svou dovolenou za skvělé ceny u moře, na zajímavých místech světa. Nabídka zájezdů do Tuniska, Turecka, Egypta a mnoha dalších oblíbených destinací. Výhodné akce, děti zdarma a mnoho dalšího. Výhodné dovolené za skvělé ceny, děti zdarma a mnoho výhod. Využijte bohaté nabídky zájezdů a last minute cestovní kanceláře Kartago tours. Prožijte krásnou dovolenou v teple au moře.

Dovča online.cz

Last minute, dovolená, zájezdy, relax, exotika – Nabídka zájezdu od více než 80 plně pojištěných českých a více než 40 německých CK v přehledném katalogu. Denně aktualizujeme nabídku last minute zájezdů. Zájezdy: Egypt, Řecko, Itálie, Chorvatsko, Tunisko, Turecko, Thajsko, Kuba, Dominikánská republika. Dále nabízíme cestovní pojištění Evropské cestovní pojišťovny, letenky a ubytování po celém světě.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.