+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CA DANTE

Klíčová slova: dovolena chorvatsko levne makarska riviera

E-mail: wpineta@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2010

Popis: Nabízíme levnou dovolenou v oblasti Makarská riviéra 50metrů od moře. V našich soukromých chatách plně vybavených KLIMATIZACÍ, KUCHYNÍ, MIKROVLNKOU, a dvěma samostatnými ložnicemi o 3 a 2 lůžkách.

Web: www.dovolenachorvatskolevne.cz

Další související informace

http://cestujeme-hurghada.cz

dovolená Hurghada, zájezdy Hurghada, – Na našich stránkách naleznete veškeré důležité informace o Hurghadě. Zejména však nabízíme výhodné a nezapomenutelné zájezdy. Tak neváhejte a prohlédněte si nyní naši nabídku zájezdů do Hurghady.

Forin.cz eshop na koberce

Koberce, metrážové koberce, levné kusové koberce, – Největší e-shop na kusové koberce, koberce metráž, zátěžové koberce, PVC, linolea, vinyl, plovoucí podlahy, běhouny. Nabízíme koberce dětské i moderní, bytové, do kanceláře i do hotelu, levné i luxusní i obšívání a pokládku koberců.

Chorvatsko 2013, Chorvat

Chorvatsko 2013, Chorvatsko dovolená – Chorvatsko patří k oblíbeným destinacím už po mnoho let. Dovolenou v Chorvatsku rády tráví celé rodiny s dětmi, kteří se ubytovávají v hotelech nebo ještě raději rodinných apartmánech v blízkosti pláže a moře. Chorvatsko je dostupná dovolená pro každého.

Načítání trvalo 0.0614 sekund.