+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CA Pivo a víno.cz

Klíčová slova: Pivo,víno, pobytové balíčky, gastronomické zížitky

E-mail: hana.lepkova@pivoaino.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. z??? 2012

Popis: Gastronomická cestovní agentura poskytující ucelenou nabídku produktů gastronomického cestovního ruchu. Zájezdy za pivem, vínem, pivní a vinné lázně, balíčky gastronomických zážitků.Ubytování v pivovarech a vinných sklepích.

Web: www.pivoavino.cz

Další související informace

Uherské Hradiště

uherské,hradiště,cestování,kultura,tradice,víno – Nejzajímavější informace o tomto překrásném městě. Historické mezníky vzniku města, současný vývoj města, turistické zajímavosti, kulturní akce, aktuální počasí, to vše najdete na této webové stránce.

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ v Mariánských Lázních

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ,ubytování v Mariánských – Lázeňský hotel Nové Lázně se nachází v Mariánských Lázních.Jeho poloha je v blízkosti lázeňské kolonády a parků a výjimečné stylové prostředí okolí Vám navodí pocity klidu a pohody. Lázeňský hotel nabízí ubytování hostům 97 pokojích s vlastním sociálním zařízením a WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem, fénem, župany a přípojkou na internet.Lázeňský hotel nabízí stravování v hotelové restauraci Royal Restaurant, kde si můžete vychutnat jídla české a internacionální kuchyně a samozřejmě i stravu dietní.Různé druhy masáží, solárium, kosmetika, vitasalin, masáž horkými kameny, aroma masáž, Afroditina masáž,to vše na Vás čeká v hotelu Nové Lázně.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.