+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CA Tuzex Travel

Klíčová slova: zájezdy,last minute,dovolená,Řecko,Egypt,Tunis

E-mail: info@tuzex-travel.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2008

Popis: On-line prodej zájezdů do celého světa. Výhodná nabídka LAST MINUTE, pobytové a poznávací zájezdy, letenky. Široká nabídka zájezdů a last minute - Řecko, Egypt, Tunis, Bulharsko, Chorvatsko, Španělsko, Djerba, Itálie, Turecko, Černá Hora, Česká a Slovenská republika a další. Navíc ke každému zájezdu dárek.

Web: tuzex-travel.cz

Další související informace

MOŘE ZÁJEZDŮ.CZ

last minute,zájezdy,dovolená,first minute – Denně aktualizovaná nabídka last minute. Až 1.000.000 zájezdů od renomovaných CK na jednom místě. MOŘE ZÁJEZDŮ.CZ zastupuje pouze kvalitní, osvědčené a pojištěné CK. Šťastné kolo s last minute zájezdy.

H-Tour cestovní agentura

Zájezdy,last minute,čedok,eximtours,Firo-tour. – On-line prodej zájezdů do celého světa českých a německých cestovních kanceláří a tisíce zájezdů last minute. Nabízíme dovolenou v ČR,lázně,chaty a chalupy,eurovíkendy,letenky,okružní plavby. Zajišťujeme zvýhodněné skupinové zájezdy(pobytové,poznávací,lyžařské). Prodej vstupenek TICKET ART vč. organizace skupinových zájezdů na kulturní akce.Přijímáme poukázky SODEXO a poskytneme Vám i další výhody,bonusy a promokódy na slevy.

KARMA TOURS

dovolená,egypt,hurghada,afrika,cestovani,zajezdy – CK Karma Tours zahájila svoji činnost v roce 2008. V letní sezóně se specializujeme na letecké zájezdy do Egypta (Hurghada, Dahab, Taba, Sharm El Sheikh). Pro zimní sezónu připravujeme poznávací zájezdy s plavbou po Nilu a návštěvou Asuánu, Luxoru, Káhiry a Alexandrie.

Načítání trvalo 0.1041 sekund.