+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Café restaurant Radnice

Klíčová slova: Jilemnice, Krkonoše, restaurace, gastro, radnice

E-mail: karel.od@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2012

Popis: Café restaurant Radnice se nachází historických v prostorách budovy radnice v Jilemnici. Jedná se o prostor, který má dlouho- letou tradici v poskytování restauračních služeb. Prostor byl na jaře roku 2012 citlivě a s péčí upraven na moderní gastronomický provoz při zachování a zvýraznění historického rázu prostoru – klenby, pískovcové sloupy, stěny apod..

Web: www.caferestaurant-radnice.cz

Další související informace

Horská chata U Tří medvědů

horská, chata, u, tří, medvědů, krkonoše, 3, medv – Horská chata U Tří medvědů se nachází v nadmořské výšce 700m.n.m., přímo v centru lyžařského střediska Černý Důl a díky své poloze je ideálním místem pro aktivní odpočinek v krásném prostředí Krkonoš.

Ubytování Krkonoše

Ubytování Krkonoše, Hotel Krkonoše. – Ubytování Krkonoše hotel Corso středisko Pec pod Sněžkou, možnost ubytování, restaurace, turistika a lyžařský vlek. Ubytování v Krkonoších hotel Corso středisko Pec pod Sněžkou nabízí ubytovaní na horách ve 2 až 5 lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny umyvadly se studenou a teplou vodou. Některé pokoje mají vlastní WC a sprchu, zbývající pokoje mají sprchy a WC na patře. Možnost parkování na parkovištích ve vzdálenosti 80m od objektu. Přímo v hotelu se nachází restaurace . Pro ubytované restaurace nabízí snídani případně polopenzi. Snídaně je podávána formou švédských stolů, obědy jsou dle denní nabídky s možností výběru.

Načítání trvalo 3.0615 sekund.