+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Café restaurant Radnice

Klíčová slova: Jilemnice, Krkonoše, restaurace, gastro, radnice

E-mail: karel.od@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2012

Popis: Café restaurant Radnice se nachází historických v prostorách budovy radnice v Jilemnici. Jedná se o prostor, který má dlouho- letou tradici v poskytování restauračních služeb. Prostor byl na jaře roku 2012 citlivě a s péčí upraven na moderní gastronomický provoz při zachování a zvýraznění historického rázu prostoru – klenby, pískovcové sloupy, stěny apod..

Web: www.caferestaurant-radnice.cz

Další související informace

Ubytování na horách

Ubytování na horách, ubytování Krkonoše, Hotely, – Ubytování na horách je nový server nejen o ubytování v Krkonoších.. Na stránkách naleznete přehled ubytovacích kapacit, tipy na výlety, sněhové zpravodajství a mnoho dalších rad a informací. Krkonoše jsou tím pravým místem pro strávení Vaší dovolené..

Alpak trade

obaly, stroje, dózy, misky, gastro, plastové – Nabízíme potravinářské obaly, balící stroje a technologie pro velko i maloodběratele. V sortimentu obalů najdete plastové i hliníkové misky, dózy, kelímky, sáčky, tácy, termoboxy, aj. Dodáme stroje na průmyslové balení misek, sáčků, vakuování, zatavení do sáčků, zavírací stroje a další potravinářské technologie.

Penzion Zámeček, restaurace

Restaurace, penzion Zámeček, Broumovsko – Penzion Zámeček je zrekonstruovaný zájezdní hostinec z roku 1916. Najdete zde ubytování ve 14 standardních pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Penzion leží v rekreační oblasti Janovičky. Restaurace s terasou.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.