+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Café restaurant Radnice

Klíčová slova: Jilemnice, Krkonoše, restaurace, gastro, radnice

E-mail: karel.od@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2012

Popis: Café restaurant Radnice se nachází historických v prostorách budovy radnice v Jilemnici. Jedná se o prostor, který má dlouho- letou tradici v poskytování restauračních služeb. Prostor byl na jaře roku 2012 citlivě a s péčí upraven na moderní gastronomický provoz při zachování a zvýraznění historického rázu prostoru – klenby, pískovcové sloupy, stěny apod..

Web: www.caferestaurant-radnice.cz

Další související informace

Bowling Ostrava

bowling, restaurace, rauty, menu – Stylová sportovní restaurace a bowling. 4-dráhový provázkový bowling s UV provedením a score systémem firmy Steltronic. Povrch drah je vybaven GLOWE efektem. Délka bowlingové dráhy je 16,20m. Prostor bowlingu je klimatizován. Online rezervace.

Kavárna a restaurace Terr

kavarna, restaurace, karlovy vary – Zveme Vás do moderní kavárny a restaurace Terra přímo v centru Karlových Varů. Příjemný personál. Výborná a kvalitní káva Filicori Zecchini. Speciality České a mezinárodní kuchyně. Velký Výběr z jídelního a nápojoveho listu.

Čtyři Pé

recenze, restaurace, recenze hotelu, francie, pari – Webová stránka o cestování, na které najdete recenze turistických cílů, restaurací, hotelů, penzionů apod. z České republiky, Francie, Chorvatska, Černé Hory atpod. Vše psáno na základě vlastní zkušenosti.

Načítání trvalo 0.1188 sekund.