+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Café restaurant Radnice

Klíčová slova: Jilemnice, Krkonoše, restaurace, gastro, radnice

E-mail: karel.od@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2012

Popis: Café restaurant Radnice se nachází historických v prostorách budovy radnice v Jilemnici. Jedná se o prostor, který má dlouho- letou tradici v poskytování restauračních služeb. Prostor byl na jaře roku 2012 citlivě a s péčí upraven na moderní gastronomický provoz při zachování a zvýraznění historického rázu prostoru – klenby, pískovcové sloupy, stěny apod..

Web: www.caferestaurant-radnice.cz

Další související informace

Pubing

hospoda, drink, clanek, pub, restaurace, databaze – Hospody, drinky, články, triky, tipy a mnohé další pijácké témata, to vše na novém hospodském portálu pubing.cz. Přidávejte, hodnoťte, komentujte a tvořte tak i vy největší databází hospod, restaurací a drinků.

Penzion Lednice

penzion, pension, ubytování, bowling, restaurace, – Penzion nabízí k ubytování 20 dvoulůžkových pokojů, vícelůžkové pokoje a apartmány s kuchyňským koutem pro drobné občerstvení. Celková kapacita penzionu je 56 lůžek. Všechny pokoje mají kompletní sociální zařízení a přípojku na internet. Vybrané pokoje pak i televizi.

Ranč U jelena, ubytování

restaurace Brno,zážitková restaurace, ubytování – Náš ranč nabízí ubytování u koní v panenské přírodě Moravského krasu a domácí kuchyni s příjemnou atmosférou country restaurace. Poskytujeme levné ubytování pro rodiny s dětmi, zajišťujeme vyjížďky na koních, organizaci rodinných a firemních akcí.

Načítání trvalo 0.0628 sekund.