+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Caffé Panda Bar Liberec -

Klíčová slova: bar,panda,liberec,hospoda,terasa,rezervace,pizza

E-mail: info@pandabar.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2010

Popis: Oficiální stránky Panda Baru v Liberci - příjemné posezení s přáteli v útulném prostředí, jak uvnitř, tak na terase. Možnost rezervace pro akce všeho druhu, dále možnost promítání sportovních akcí, objednání čerstvé pizzy z pizzerie za rohem. Časté akce na veškerý sortiment. Točená kofola, Gambrinus, Plzeň, Jagermeister, Havana Club, Captian Morgan, Coca Cola apod.

Web: www.pandabar.cz

Další související informace

Hellotourist- Ubytování po celé EU

ubytování,nocleh,rezervace,on-line rezervace,hotel – Vybírejte z nabídky stovek hotelů a penzionů po celé Evropě. Přehledné vyhledávání podle typu ubytování, lokality a ceny. Pohodové ubytování v čechách a na slovensku venkově - malé rodinné penziony, horské chaty, chalupy.

Pizza Žamberk

pizza, pizza žamberk, grand canyon, rozvoz jídel, – Stylové prostředí - grand canyon. Široký výběr jídel (domácí česká kuchyně) nám umožňuje nabídnout Vám možnost pořádání Vašich firemních akcí, ale také rodinných oslav či posezení s přáteli, na kterých se můžete příjemně pobavit při hře bowlingu či kulečníku. Možnost sledování sportovních přenosů. Máme bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Dále pečeme pravou italskou pizzu, kterou též rozvážíme. Možnost placení stravenkami a kartou. Venkovní sezení, salonek, wifi připojení, vlastní parkoviště.

Načítání trvalo 0.0685 sekund.