+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Caffe Pension The Fox v Nemšové

Klíčová slova: penzion, ubytování, Caffe Pension The Fox,

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2012

Popis: Tříhvězdičkový Caffe Pension The Fox Nemšová nabízí ubytování v zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a prostornějších dvoulůžkových apartmánech s celkovou kapacitou 15 lůžek. Všechny pokoje a apartmány Caffe Pensionu The Fox jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu. K hotelu náleží terasa, kterou můžete využít ke grilování a v zimním období k hezkému posezení v zimní zahradě vyhřívané krbem.

Web: www.caffe-pension-the-fox-v-nemsovej.ubytovanie-online.com/ubytovani.htm

Další související informace

Penzion Chalupa Blatov v Lipnici nad Sázavou

penzion, ubytování, Penzion Chalupa Blatov, – Rodinný penzion Blatov se nachází na samotě v kraji Vysočina nedaleko dálnice D1 u obce Lipnice nad Sázavou. Po rekonstrukci zemědělské usedlosti nabízí penzion Blatov ubytování ve stylově zařízených pokojích a apartmánech s kapacitou 20 lůžek a stravování formou polopenze. Možnost ubytovat i domácí miláčky po předchozí dohodě za poplatek 100,- Kč/noc bez nároku na krmivo. K dispozi - relaxace v sauně pro 2-4 osoby, whirpool s teplotou vody 36°C, posilovací stroje rotoped a stepper zn. Kettler, odpočívárna s lehátky a ochlazovací sprchou na venkovní terase.

Penzion Moravská Třebová

penzion, Moravská Třebová, ubytování, pokoje, – Nabízíme Vám cenově dostupné ubytování v Moravské Třebové. K dispozici jsou pokoje pro dvě až čtyři osoby vybavené vlastním sociálním zařízením. Okolí nabízí množství kulturně zajímavých míst, hustou síť turistických stezeka cyklotras, koupaliště, tenisové kurty.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.