+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Caffe Pension The Fox v Nemšové

Klíčová slova: penzion, ubytování, Caffe Pension The Fox,

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2012

Popis: Tříhvězdičkový Caffe Pension The Fox Nemšová nabízí ubytování v zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a prostornějších dvoulůžkových apartmánech s celkovou kapacitou 15 lůžek. Všechny pokoje a apartmány Caffe Pensionu The Fox jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu. K hotelu náleží terasa, kterou můžete využít ke grilování a v zimním období k hezkému posezení v zimní zahradě vyhřívané krbem.

Web: www.caffe-pension-the-fox-v-nemsovej.ubytovanie-online.com/ubytovani.htm

Další související informace

Penzion Karolínka v Prášilech

penzion, Karolínka, ubytování, Prášily, Šumava, – Ubytování Karolínka je začleněn do prášilské botanické zahrady s výhledem na bizony a Prášilský potok. Prášily naleznete v samotném srdci Národního parku Šumava s četnými turistickými stezky a přírodní zajímavosti přímo vybízí k tomu, abyste u nás strávili příjemnou letní nebo zimní dovolenou.

Ubytování Na Statku u České Skalice

penzion, pension, Na Statku, ubytování, Zlíč, – Pension Na Statku se nachází v obci Zlíč v České Skalici v pohádkovém kraji Boženy Němcové, Aloise Jiráska a bratří Čapků. Parkování je zajištěno v oploceném areálu Statku. Pension Na Statku v České Skalici leží v těsné blízkosti národní kulturní památky – Ratibořice.

Penzion Kostnický dům v Táboře

penzion, ubytování, Tábor, Kostnický dům, pokoje, – Útulné ubytování v Táboře na jihu Čech v historickém Kostnickém domě, který byl v roce 1994 přebudován na pension. Hlavní předností pensionu Kostnický dům č. p. 220, jednoho z nejhezčích a nejvzácnějších táborských objektů, je jeho ideální poloha. Pension leží na hlavní přístupové cestě do historického jádra Tábora, na pěší zóně v Pražské ulici těsně před vyústěním na Žižkovo náměstí (50m).

Načítání trvalo 0.0608 sekund.