+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Caffe Pension The Fox v Nemšové

Klíčová slova: penzion, ubytování, Caffe Pension The Fox,

Datum vloľení do katalogu: 14. ledna 2012

Popis: Tříhvězdičkový Caffe Pension The Fox Nemšová nabízí ubytování v zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a prostornějších dvoulůžkových apartmánech s celkovou kapacitou 15 lůžek. Všechny pokoje a apartmány Caffe Pensionu The Fox jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu. K hotelu náleží terasa, kterou můžete využít ke grilování a v zimním období k hezkému posezení v zimní zahradě vyhřívané krbem.

Web: www.caffe-pension-the-fox-v-nemsovej.ubytovanie-online.com/ubytovani.htm

Další související informace

Pension Flora v Janských Lázních

penzion, Pension Flora, ubytování, Janské Lázně, – Penzion Flora v Jánských Lázní nabízí k ubytování 8 apartmá (35 lůžek) Tyto jsou tvořené každé dvěma ložnicemi a sociálním zařízením, dále sedací souprava, prostorné skříně, sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprcha), televize se satelitním příjmem, rádio přijímač. V přízemí penzionu je společenská místnost s barem a TV se satelitním příjmem, nekuřácké prostředí.

Ubytování Na Statku u České Skalice

penzion, pension, Na Statku, ubytování, Zlíč, – Pension Na Statku se nachází v obci Zlíč v České Skalici v pohádkovém kraji Boženy Němcové, Aloise Jiráska a bratří Čapků. Parkování je zajištěno v oploceném areálu Statku. Pension Na Statku v České Skalici leží v těsné blízkosti národní kulturní památky – Ratibořice.

Načítání trvalo 0.0627 sekund.