+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čajovna u Tibeťanů

Klíčová slova: čaj, vodní dýmka, káva, Slavkov, Brno, Bučovice

E-mail: info@cajovnautibetanu.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2012

Popis: Čaje z celého světa, vodní dýmky, káva, orientální pochutiny, letní zahrádka, wifi, společenské hry. 15 minut z Brna. otevřeno denně od 15:00. Slavkov u Brna, Palackého nám. 79 a Bučovice, Slavkovská 33

Web: www.cajovnautibetanu.cz

Další související informace

Letiště Brno

letiště, Brno, letadlo, lítání, letiště Brno – Plánujete dovolenou? Letiště Brno patří mezi největší letiště v České republice. Mezinárodní lety jsou samozřejmostí a ročně se přepraví tisíce turistů. Letiště Brno se stalo populárním v celém světě.

Hotel Avanti v Brně

Hotel Avanti, Brno, ubytování, ubytovani, – Hotel Avanti v Brně nabízí ubytování ve zrekonstruovaných a nově vybavených pokojích pro 250 osob, kde 90 pokojů je dvoulůžkových. Na pokojích naleznete nově trezor a minibar.Pokoje mají připojení na internet.Nechybí vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, televizor se satelitními stanicemi, telefon s přímou volbou, klimatizace, minibar, DVD přehrávač.Gastronomické služby hotelu Avanti v Brně jsou zajišťovány ve dvou restauracích.

Zahradní železnice

zahradní železnice, pod mniší horou, brno, bystrc, – Zahradní železnice pod Mniší horou - skanzen úzkokolejných miniatur v měřítku 1:22,5 a jeho příslušenství včetně figurek lidí a zvířat. Na stránkách je také uvedena otevírací doba a provozní a návštěvní řád.

Načítání trvalo 0.4103 sekund.