+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čajovna u Tibeťanů

Klíčová slova: čaj, vodní dýmka, káva, Slavkov, Brno, Bučovice

E-mail: info@cajovnautibetanu.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervence 2012

Popis: Čaje z celého světa, vodní dýmky, káva, orientální pochutiny, letní zahrádka, wifi, společenské hry. 15 minut z Brna. otevřeno denně od 15:00. Slavkov u Brna, Palackého nám. 79 a Bučovice, Slavkovská 33

Web: www.cajovnautibetanu.cz

Další související informace

Letiště Brno

letiště, Brno, letadlo, lítání, letiště Brno – Plánujete dovolenou? Letiště Brno patří mezi největší letiště v České republice. Mezinárodní lety jsou samozřejmostí a ročně se přepraví tisíce turistů. Letiště Brno se stalo populárním v celém světě.

Chalupa u Hrušků Křížlice u Horních Vítkovic v krkonoších v Jilemnici

Chalupa u Hrušků Křížlice u Horních Vítkovic v – Chalupa u Hrušků se nachází v Křížlicích Jilemnici na polosamotě v klidném prostředí Krkonoš.Chalupa U Hrušků v Křížlicích Jilemnici nabízí hostům ubytování pro 14 osob a to ve dvou apartmánech 4 + 1 přistýlka. Při větším počtu osob v apartmánu je další ložnice pro 4 osoby. Apartmány jsou v podkroví a mají vlastní samostatný vchod. Apartmány jsou vytápěny krbovými kamny, ložnice a sklípek elektrickými přímotopy.Každý apartmán má vlastní kompletně vybavenou kuchyň. Hosté si mohou vařit svoje vlastní jídlo, nebo navštívit jednu z restaurací ve vesnici a pochutnat si na nějaké domácí specialitě. Možnost vzít s sebou domácího mazlíčka.

Romantický azyl pro milen

milenecky, azyl, brno, romantický, hodinovy, hotel – Romantický azyl pro milence neboli hodinový hotel Brno-Řečkovice. Moderní a příjemné prostředí za přijatelné ceny. Můžete se za námi stavit kdykoliv jen budete potřebovat. U nás naleznete soukromí, které se může kdykoliv hodit.

Načítání trvalo 0.9466 sekund.