+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Camping Baldovec v Rozstání

Klíčová slova: Camping Baldovec , ubytování Rozstání ,ubytovani,

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2012

Popis: Pro Naše klienty nabízíme ubytování v několika kategoriích. Od chat turistických, až po luxusní chaty a apartmány.Zveme Vás k návštěvě Restaurantu Baldovec, kde příjemné a stylové prostředí spolu s profesionálními službami změní Vaši návštěvu v nezapomenutelný gastronomický zážitek.V horkých letních dnech uvítáte osvěžení v našem venkovním bazénu.

Web: www.camping-baldovec-v-rozstani.raj-ubytovani.info

Další související informace

Hotel Bílá růže Písek

hotel, hotely, ubytování – Nabízíme v zrekonstruovaném hotelu ubytování a stravování v centru města s garáží. Zajistíme firemní večírky, catering, svatby, školení, VIP, velikonoční a romantické pobyty, kongresy, prezentace. Kongresová turistika. Hokejové pobyty.

Ubytování Adršpach

Ubytování Adršpach, pronájem srubu, pronájem chaty – Ubytování Adršpach, nabízíme celoroční pronájem srubu Karolínka v Klidné vesničce Maršov nad Metují. K dispozici jsou dva čtyřlůžkové pokoje a jeden dvoulůžkový pokoj, kuchyň a obývák. Výlety do Adršpašských a Teplických skal.

Pension u Brejžků

Pension u Brejžků, penzion, ubytovani – Náš pension nabízí pohodlné ubytování na klidném místě pro 12 osob. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením. K Pensionu U Brejžků náleží vlastní volejbalové hřiště, u pensionu máte možnost využít soukromého přístupu k řece s možností koupání. To jsou ale jen jedny z mnoha důvodů, proč je pobyt v Pensionu U Brejžků výbornou alternativou pro trávení rodinné dovolené. Psi povoleni za poplatek, možnost půjčení kol.

Načítání trvalo 0.0526 sekund.