+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Camping Baldovec v Rozstání

Klíčová slova: Camping Baldovec , ubytování Rozstání ,ubytovani,

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2012

Popis: Pro Naše klienty nabízíme ubytování v několika kategoriích. Od chat turistických, až po luxusní chaty a apartmány.Zveme Vás k návštěvě Restaurantu Baldovec, kde příjemné a stylové prostředí spolu s profesionálními službami změní Vaši návštěvu v nezapomenutelný gastronomický zážitek.V horkých letních dnech uvítáte osvěžení v našem venkovním bazénu.

Web: www.camping-baldovec-v-rozstani.raj-ubytovani.info

Další související informace

Prázova bouda

ubytování Orlické hory , prázova bouda – Ubytování na horách v penzionu v příjemném a klidném koutě Orlických hor.Penzion Prázova bouda je klasická horská chata s bohatou historií postavená kolem roku 1860.Leží 715m nad mořem v katastru obce Dobré , 3km od největšího lyžařského střediska Deštné v Orlických horách

Penzion CHRUDIMÁK

penzion Chrudim, ubytování Chrudim, Chrudim – Penzion Chrudimák nabízí příjemné levné ubytování blízko centra města Chrudim v 1-4lůžkových pokojích. Na pokojích: vlastní koupelna se soc.zařízením, kuch.kout s vybavením, tv, přípojka k internetu.Za naše ceny lepší ubytování v Chrudimi nenajdete. Více na našich www stránkách.

Excalibur penzion restaur

Excalibur penzion restaurace, penzion, ubytovani – Disponujeme největší kapacitou ubytování v Moravské Třebové! - 10 Km od okresního města Svitavy. Excalibur - Penzion - Restaurace: 6 pokojů - 10 lůžek (centrum města Cihlářova 15, Moravská Třebov) Hotel Garni Orka: 16 pokojů - 34 lůžek (Lanškrounská 93, Moravská Třebová) Pokoje se nachází v prvním patře budovy (možnost přistýlky). Penzion má celkovou kapacitu 10 lůžek. Pokuje jsou moderně zařízeny, každý má sociální zařízení a barevný televizor se satelitním příjmem a internet wifi.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.