+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Caramell hotel&cafe v Lounech

Klíčová slova: Caramell hotel&cafe ,ubytování v Lounech

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2012

Popis: Hotel se nalézá v rekonstruovaném domě na lounském Mírovém náměstí přímo v centru města. Nabízí svým hostům příjemný pobyt takřka v rodinném prostředí. 10 plně vybavených pokojů. Tříhvězdičkový Hotel Caramell je moderním, designovým a komfortním hotelem rekonstruovaným v roce 2011. Nabízí svým hostům příjemný pobyt takřka v rodinném prostředí. 10 plně vybavených pokojů.

Web: www.hotel-caramell-v-lounech.rezervace-ubytovani.net

Další související informace

HOTEL VM Přelouč v Přelouči

HOTEL VM Přelouč ,ubytování v – Hotel V+M patří mezi ty hotely na pardubicku , které nabízí ubytování za příznivou cenu. Hotel je situován v poklidném prostředí poblíž centra Přelouče cca 15 km od Pardubic. Stejně jako jiné hotely, nabízíme i my v hotelu jednolůžkové, dvojlůžkové a třílůžkové pokoje pro ubytování. Ubytování v hotelu je v tříhvězdičkové kvalitě. Součástí hotelového pokoje je koupelna s vlastním sociálním zařízením a barevný televizor. Kapacita našeho restauračního zařízení je 70 míst.

Hotel Helios v Lipové-lázních

Hotel Helios ,ubytování v Lipové-lázních – Hotel Helios je nově vybudovaný wellness komplex v Jeseníkách . Nabízí celoroční komfortní ubytování v pokojích i apartmánech, velkou restauraci s dvěma salónky a venkovní terasou, rozsáhlé welness centrum, konferenční prostory, volnočasové aktivity i velkou hotelovou zahradu. Hotel Helios se nachází v obci Lipová-lázně jen 5 km vzdálené od Lázeňského města Jeseník. Nabízí výberné podmínky pro skloubení sportovní a wellness rekreace.

Penzion Oáza v Hřensku

Penzion Oáza ,ubytování v Hřensku – Penzion se nachází v centru Hřenska,v překrásném prostředí Českého Švýcarska. Je vhodný pro rodinnou i individuální dovolenou. Okolí je ideální pro vyjížďky lodí, pěší turistiku či cykloturistiku.Nabízí ubytování celkem ve 3 pokojích. V 2. poschodí se nachází 2 dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem,TV,SAT. V 1.poschodí je 1 jednolůžkový pokoj se společným sociálním zařízením a sprchovým koutem na patře. Na pokoji je TV a SAT.Parkování u penzionu Oáza je zdarma.V Penzionu je restaurace s možností celodenního stravování s výbornou českou kuchyní.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.