+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cartellone appartamento hotel v Pardubicích

Klíčová slova: Cartellone appartamento hotel,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2012

Popis: Nově zrekonstruovaný appartamento hotel Cartellone v Pardubicích se nachází v samotném centru, v blízkosti Pardubického zámku .V tomto appart.hotelu najdete zde vynikající restauraci s velkou zahradou a otevřeným grilem. Pokoje jsou vybavené tv, sprchou/vanou vč wc a wi-fi připojení. Jedná se o vilu, která je zasazena do krásné zahrady, klademe zde důraz na soukromí a máte zde možnost parkování v uzavřeném objektu.

Web: www.cartellone-appartamento-hotel-v-pardubicich.top-ubytovani.com

Další související informace

Lázeňský penzion Mír v Konstantinových Lázních

Lázeňský penzion Mír,ubytování v Konstantinových – Nabízíme ubytování v 8 jednolůžkových a 4 dvoulůžkových pokojích bez příslušenství s tekoucí teplou a studenou vodou. Tento penzion s 8 jednolůžkovými a 4 dvoulůžkovým pokojem je vhodný jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Pokoje jsou bez příslušenství. Sprchy a WC společné. Na pokojích je teplá a studená tekoucí voda. Náš objekt je nekuřácký. Parkování zajištěno.

Lázeňský hotel CENTRÁLNÍ LÁZNĚ v Mariánských Lázních

Lázeňský hotel CENTRÁLNÍ LÁZNĚ,ubytování v – Hotel Centrální Lázně se nachází v Mariánských Lázních a je nejstarší lázeňský komplex.Hotel nabízí k ubytování 157 pokojů s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj hotelu má vlastní sociální zařízení, WC, televizi se satelitními stanicemi, telefon, minibar, trezor, fén, župany a přípojkou na internet. Hostům se nabízí možnost výběrů z kategorie Komfort a Superior s výhledem do lázeňského parku nebo velké rohové pokoje. Domácí mazlíčci jsou vítáni.Hotel Centrální Lázně v Mariánských Lázních nabízí možnost stravování v restauraci Goethe.

Rustikal v Dětenicích

Rustikal,ubytování v – Hotel Rustikal v Dětěnicích se nachází přímo v areálu zámku Dětenice asi 70 km severovýchodně od Prahy, na okraji Českého ráje. K dispozici v hotelu je 19 pokojů a jeden apartmán. Hotelové pokoje jsou vybaveny nábytkem z masivního dřeva, televizí, telefonem, přípojkou na internet, koupelnou a WC.V ceně ubytování hotelu Rustikal je zahrnuta snídaně, v hotelu se nachází restaurace-pizzerie .V Dětenicích se nachází unikátní Středověká krčma. Nejvíce Vás zaujme krčma s pivovarem. Téměř každý večer je zde program v duchu Středověku, tudíž tanečnice na stolech, šermíři, kejklíři, fakíři..

Načítání trvalo 0.0867 sekund.