+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Casa Italia v Praze

Klíčová slova: Casa Italia ,ubytování v Praze,ubytovani,Praha,

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2012

Popis: Casa Italia se nachází v pražské čtvrti Karlín, pouhý jeden blok od stanice metra Křižíkova. Nabízí apartmány s vlastním stravováním, s individuálním interiérem a s bezplatným Wi-Fi.Pokoje v hotelu Casa Italia jsou upravené ve veselých barvách a je v nich posezení a satelitní TV. Ve všech kuchyňských koutech najdete sporák, ledničku a nádobí a je u nich i jídelní kout.Kontinentální snídaně se podává každé ráno v hotelové vstupní hale. Snídani si můžete dát také donést na pokoj. V okruhu 500 metrů dojdete k řadě místních restaurací.

Web: www.casa-italia.hotel-v-praze.info

Další související informace

Residence Vysta v Praze

Residence Vysta ,ubytování v – Residence VYSTA se nachází v pražské čtvrti Holešovice v historické budově z počátku 19. století, která byla v roce 2009 kompletně zrekonstruována.Díky svému umístění je tedy Residence Vysta vhodná pro ubytování firemních klientů a účastníků výstav a konferencí. Rádi ale také ubytujeme mladé páry, rodiny i skupiny. Residence nabízí kapacitu 30 komfortně vybavených pokojů a apartmánů. Každý pokoj je vybaven trezorem, klimatizací, WIFI a satelitním televizorem. Přijeďte si vychutnat nezapomenutelné kouzlo Prahy.

Penzion Hluboky Potok v Desné

Penzion Hluboky Potok ,ubytování v – Penzion je umístěn v horní části Desné, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Leží nedaleko hlavní silnice Tanvald-Harrachov, nicméně zcela stranou dopravního ruchu v malém údolí Hlubokého potoka. Hostům penzionu je k dispozici bar s nabídkou nápojů i možností dalšího občerstvení. V letních měsících je k dispozici zahradní gril a otevřené ohniště, stejně jako možnost osvěžení v potůčku protékajícím přímo pozemkem penzionu. Penzion je autem přístupný po celý rok (přístupová cesta pravidelně udržována).

HOTEL ČECHIE v Praze

HOTEL ČECHIE ,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – HOTEL ČECHIE PRAHA a.s. je moderní, nově zrekonstruovaný hotel, s atraktivní polohou u centra Prahy, obklopený zelení, přímo u stanice metra Invalidovna. Od jedinečného historického centra Prahy nás dělí jen 3 stanice metra.Vítejte v Hotelu Čechie Praha, jediném čtyř-hvězdičkovém hotelu v Praze, kde se můžete naučit hrát golf, zahrát si tenis, squash, bowling nebo relaxovat v sauně.Hotel Čechie Praha nabízí ubytování v standardní*** a superiorní**** kategorii nebo v apartmánech.Použití sauny nebo stylového vnitřního bazénu je zahrnuto v ceně ubytování.

Načítání trvalo 0.0672 sekund.