+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Casamundo

Klíčová slova: rekreace,dovoelená,ubytování

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2010

Popis: Internetový specialista na zprostředkování prázdninového ubytování po celé Evropě. V nabídce Casamunda je více než 150 000 objektů všeho druhu - chaty, chalupy, penziony. Rady pro cesty na dovolenou.

Web: www.casamundo.cz/

Další související informace

Hotel U Sládka v Chodové Plané

hotel,ubytování,pivovar,u sládka,chodová – Hotel U Sládka v Chodové Plané nabízí ubytování o celkové kapacitě 90 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Část pokojů má výhled na romantickou siluetu rodinného pivovaru Chodovar. Pokoje hotelu jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, možností připojení na internet, televizí se satelitním příjmem, koupelnou se sociálním zařízením sprchou nebo vanou.

Hotel Barbora v Českém Krumlově

hotel,ubytování,Český Krumlov,Barbora,historický – Nově zrekonstruovaný hotel BARBORA*** leží přímo v centru Českého Krumlova, přibližně 50 metrů od náměstí. Hotel sídlí ve dvou historických budovách ze 16. století v Široké ulici a v ulici Panská. Hotel nabízí celoročně ubytování v komfortně vybavených pokojích o celkové kapacitě 40 osob. Každý pokoj hotelu Barbora je vybavený dubovým nábytkem, koupelnou (vana nebo sprchový kout), WC, TV příjmačem s nabídkou satelitních programů, klimatizací.

Hostel Hvězda v Chebu

Hostel Hvězda,ubytování v Chebu,ubytovani,Cheb, – V samém centru Chebu,v hotelovém komplexu hotelu Hvězda,nabízí levné ubytování Hostel Hvězda.Pro hosty jsou připraveny prosté,ale čisté pokoje a veškeré hotelové služby.Non stop recepce,WIFI,restaurace,vlastní parkoviště,garáže pro motocykly a jízdní kola,ale především cenová dostupnost pro všechny jsou hlavními přednostmi hostelu.Pro náročnější klientelu jsou připraveny pokoje s TV,koupelnou s WC a sprchou nebo vanou s celkovou kapacitou 44 osob.

Načítání trvalo 0.0756 sekund.