+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Casamundo

Klíčová slova: rekreace,dovoelená,ubytování

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2010

Popis: Internetový specialista na zprostředkování prázdninového ubytování po celé Evropě. V nabídce Casamunda je více než 150 000 objektů všeho druhu - chaty, chalupy, penziony. Rady pro cesty na dovolenou.

Web: www.casamundo.cz/

Další související informace

Hotelový dům v Olomouci

hotel,ubytování,Olomouc,Flora,hotelový – Hotelový dům se nachází v Olomouci, v dostupnosti MHD a v areálu Flora. Hotelový dům v Olomouci je vhodný nejen pro turisty, ale i pro vystavovatele či návštěvníky místních veletrhů. Hotelový dům nabízí celoročně ubytování o celkové kapacitě 70 lůžek ve dvoulůžkových pokojích a jednom apartmánu. Po domluvě je možné přidat na pokoje přistýlku. Hotelový dům v Olomouci je vhodný a často využívaný i méně náročnou klientelou. Ceny ubytování jsou velmi příznivé. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, lednicí a televizí. Ve dvou pokojích je možné využít připojení k internetu.

Hotel Racek v Černé v Pošumaví

hotel,ubytování,Lipno,Černá v – Hotel Racek se nachází v nejrozsáhlejší rekreační oblasti jižních Čech, v obci Černá v Pošumaví, na břehu Lipenského jezera a má jedinečné přírodní podmínky pro zimní i letní rekreaci. Hotel nabízí hostům ubytování ve 22 pokojích, v 7 dvoulůžkových pokojích a v 15 dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, televizí s příjmem satelitních programů, minibarem a Wi-Fi připojením na internet. Snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Do nabídky hotelu Racek v Černé v Pošumaví patří také ubytování ve 2 apartmánech v objektu, který se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu.

Rekreace, zájezdy výlety

výlety,historie,příroda,tip,památky,ubytování – Nabídka rekreace, ubytování a zájezdů do ČR i zahraničí, katalog hotelů, kempů, hostelů, penzionů. Dovolená v pohodě. Tipy na výlety po celé ČR - přírodní zajímavosti, kulturní a historické památky, významná místa v okolí.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.