+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Casamundo

Klíčová slova: rekreace,dovoelená,ubytování

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2010

Popis: Internetový specialista na zprostředkování prázdninového ubytování po celé Evropě. V nabídce Casamunda je více než 150 000 objektů všeho druhu - chaty, chalupy, penziony. Rady pro cesty na dovolenou.

Web: www.casamundo.cz/

Další související informace

Hotelový dům v Olomouci

hotel,ubytování,Olomouc,Flora,hotelový – Hotelový dům se nachází v Olomouci, v dostupnosti MHD a v areálu Flora. Hotelový dům v Olomouci je vhodný nejen pro turisty, ale i pro vystavovatele či návštěvníky místních veletrhů. Hotelový dům nabízí celoročně ubytování o celkové kapacitě 70 lůžek ve dvoulůžkových pokojích a jednom apartmánu. Po domluvě je možné přidat na pokoje přistýlku. Hotelový dům v Olomouci je vhodný a často využívaný i méně náročnou klientelou. Ceny ubytování jsou velmi příznivé. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, lednicí a televizí. Ve dvou pokojích je možné využít připojení k internetu.

Hotel Barbora v Českém Krumlově

hotel,ubytování,Český Krumlov,Barbora,historický – Nově zrekonstruovaný hotel BARBORA*** leží přímo v centru Českého Krumlova, přibližně 50 metrů od náměstí. Hotel sídlí ve dvou historických budovách ze 16. století v Široké ulici a v ulici Panská. Hotel nabízí celoročně ubytování v komfortně vybavených pokojích o celkové kapacitě 40 osob. Každý pokoj hotelu Barbora je vybavený dubovým nábytkem, koupelnou (vana nebo sprchový kout), WC, TV příjmačem s nabídkou satelitních programů, klimatizací.

Rekreace, zájezdy výlety

výlety,historie,příroda,tip,památky,ubytování – Nabídka rekreace, ubytování a zájezdů do ČR i zahraničí, katalog hotelů, kempů, hostelů, penzionů. Dovolená v pohodě. Tipy na výlety po celé ČR - přírodní zajímavosti, kulturní a historické památky, významná místa v okolí.

Načítání trvalo 0.3140 sekund.