+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čeký Krumlov- Vienna

Klíčová slova: shuttle bus, český krumlov, vienna

E-mail: shuttleckvie@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2011

Popis: Pravidelný shuttle bus z Vídně do Českého Krumlova. Pohodlný, rychlý a jednoduchý způsob cestování. Cena transferu z Vídně do Českého Krumlova je 1 100 CZK / osobu a cesta trvá přibližně 3 hodiny. Nabízíme takzvaný door-to-door servis z Vídně do Českého Krumlov, což znamená, že Vás vyzvedneme přímo ve Vašem hotelu (nebo jakékoliv jiné adrese uvedené v objednávce) a dovezeme Vás přímo do druhého hotelu (nebo na jakoukoliv adresu) v Českém Krumlově bez jakéhokoliv příplatku. Snažíme se přizpůsobit jízdní řád Vašim potřebám. V objednávkovém formuláři uveďte Váš preferovaný čas odjezdu a budeme Vás informovat, zda je odjezd v tento čas možný, nebo Vám nabídneme co nejbližší možný čas odjezdu. V průběhu jízdy nabízíme nealkoholické nápoje a české pivo zdarma. Platby přijímáme v českých korunách nebo eurech. Potvrdíme-li Vaši objednávku, nezrušíme jí kvůli nízkému počtu cestujících. Díky našemu různorodému vozovému parku jsme schopni přepravit i pouze 2 osoby.

Web: www.shuttle-bus-vienna-cesky-krumlov.cz

Další související informace

Pension Český Krumlov

pension, penzion, Český Krumlov, ubytování, bazén, – Pension Pod Skalkou se nachází pouhých 5 minut volné chůze od historického centra města Český Krumlov. Snadno dostupný je i z autobusového nádraží. Pension Pod Skalkou je jediným pensionem v Českém Krumlově s vyhřívaným krytým bazénem. V roce 2007 prošel pension kompletní rekonstrukcí, díky níž se výrazně zvýšil komfort ubytování a nabízených služeb. Přímo u pensionu se nachází zamykatelné parkoviště, které je hostům k dispozici zdarma. Všechny pokoje v pensionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a Wi-Fi připojením k internetu. V pensionu Pod Skalkou jsou rovněž k dispozici plně vybavené apartmány - oddělené ložnice, lednice... Na zahradě je venkovní sezení s možností grilování. Jako u většiny ubytování i v Pensionu Pod Skalkou je možnost podávání snídaní, dle domluvy. Pension Pod Skalkou je tak ideálním ubytováním při návštěvě města Český Krumlov.

Český Krumlov - Mnichov s

shuttle bus, český krumlov, mnichov – Pravidelný shuttle bus z Mnichova do Českého Krumlova. Pohodlný, rychlý a jednoduchý způsob cestování. Ceny již od 1400 Kč za osobu. Nealkoholicke napoje na palubě zdarma.Shuttle bus z Mnichova do Českého Krumlova.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.