+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Central-Wellness hotel v Klatovech

Klíčová slova: CENTRAL-WELLNESS HOTEL,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2012

Popis: WELLNESS HOTEL CENTRÁL nabízí ubytování ve 47 pokojích a apartmá se standardem ***. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, WC, telefon a barevnou televizi se satelitním příjmem a WIFI připojení na internet. Stylově řešená restaurace je podpořená moderní gastonomií, takže zde spojuje kvalitu, racionálnost a moderní trendy zdravé výživy s poklidnou atmosférou konce 30-tých let našeho století. Chloubou hotelu je nově otevřené WELLNESS CENTRUM,

Web: www.hotel-central-wellness-v-klatovech.ubytovani-cr.com

Další související informace

Remi Hotel v Praze

Remi Hotel,ubytování v – Remi Hotel je nedávno zrekonstruovaný rodinný hotel s příjemnou atmosférou a přátelským personálem, se nachází v čisté a malebné městské čtvrti Smíchov (Praha 5) s mnoha lesoparky.Hotel se nachází v klidné rezidenční čtvrti Prahy - Smíchov, nedaleko tramvajové zastávky a stanice metra Radlická.Hotel nabízí sedm komfortně vybavených pokojů s Wi-Fi připojení k internetu, sprchovým koutem, WC, fénem a TV (v každé místnosti). Hotel má také kuřácké pokoje. Dále hotel disponuje obchodem se suvenýry, restaurací, barem a prádelnou.

Hotel Berger v Kamenici nad Lipou

Hotel Berger ,ubytování v Kamenici nad – Rodinný hotel se nachází v docházkové vzdálenosti 50 metrů od náměstí a zámku v Kamenici nad Lipou. Nový, v roce 2011 dokončený hotel je moderně zrekonstruován .Nabízíme 10 dvoulůžkových pokojů a 1 rodinný pokoj 2+2 (apartmán). Světovou i českou kuchyni i pro náročné zákazníky. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pension STYL v Drmoulu

Pension STYL ,ubytování v – Penzion Styl je vzdálen 3km od Mariánských Lázní v obci Drmoul.Penzion Styl nabízí ubytování o kapacitě 20 lůžek. Pro hosty penzionu Styl je k dispozici je uzavíratelné parkoviště, terasa .APTN. Apartmán 6+2: dvě oddělené ložnice, obývací pokoj, TV - Sat , koupenla s WC, 6 pevných lůžek s možnost dvou přistýlek.APTS. Apartmán 2+3: ložnice a obývací pokoj s manželskou postelí, TV, koupelna a WC je na chodbě, manželská postel + ložnicese 3 pevnými lůžky.POKD. Dvoulůžkový pokoj 2+0: menší pokoj se dvěmi oddělenými postelemi, TV, koupelna a WC na chodbě.V přízemí penzionu je útulná restaurace, která je otevřena pouze pro ubytované hosty. Po domluvě připravíme polopenzi, snídaně, večeře.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.