+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Central-Wellness hotel v Klatovech

Klíčová slova: CENTRAL-WELLNESS HOTEL,ubytování v

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2012

Popis: WELLNESS HOTEL CENTRÁL nabízí ubytování ve 47 pokojích a apartmá se standardem ***. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, WC, telefon a barevnou televizi se satelitním příjmem a WIFI připojení na internet. Stylově řešená restaurace je podpořená moderní gastonomií, takže zde spojuje kvalitu, racionálnost a moderní trendy zdravé výživy s poklidnou atmosférou konce 30-tých let našeho století. Chloubou hotelu je nově otevřené WELLNESS CENTRUM,

Web: www.hotel-central-wellness-v-klatovech.ubytovani-cr.com

Další související informace

Hotel Bílá růže v Písku

Hotel Bílá růže,ubytování v Písku – Hotel Bílá růže je moderním hotelem ve funkcionalistickém stylu s tradicí již od roku 1937. Stojí v historickém centru města Písek nad řekou Otavou. Hotel nabízí standardně i nadstandardně vybavené pokoje včetně VIP apartmá a rodinných apartmá. Ve všech pokojích je WIFI internet zdarma. Součástí hotelu je také restaurace, pizzerie, lobby bar, kongresový sál s vybavením a wellness centrum.Parkování v podzemních garážích přímo v hotelu.

Hotel Bouda v České Metuji

Hotel Bouda,ubytování v České – Hotel leží ve středu CHKO Broumovsko s možnostmi výletů do okolí po Polsku, 5 minut od železniční zastávky. Trasa: Týniště nad Orlicí -Meziměstí.Ubytování:34 lůžek ve 2 až 4-lůžkových pokojích ,vhodné pro školy v přírodě, školní výlety apod.Nabízíme:domácí kuchyně ,možnost ubytování se zvířaty,parkoviště před hotelem,možnost rybolovu,půjčovna kol .

Apartmány Villa Liberty v Karlových Varech

Apartmány Villa Liberty ,ubytování v Karlových – Velkou výhodou apartmánů Villa Liberty v Karlových Varech je blízkost centra Karlových Varů kolonády i léčivých minerálních pramenů.Ubytovací kapacity ve Ville Liberty v Karlových Varech jsou standardně vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem, vanou a sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem, DVD přehrávačem, bezplatným připojením k internetu, fénem, lednicí, kávovarem, mikrovlnnou troubou a terasou.Součástí apartmánů Villa Liberty v Karlových Varech jsou plně vybavené kuchyňky, kde si hosté mohou připravovat jídlo dle svých představ a požadavků. Na dobré jídlo si mohou návštěvníci zajít do některé okolních restaurací nebo kaváren.

Načítání trvalo 2.6131 sekund.