+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum Stone ve Vrbnu pod Pradědem

Klíčová slova: Centrum Stone,ubytování ve Vrbnu pod

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2012

Popis: Hotel Centrum Stone je klasická, zděná budova situována v horní části Vrbna pod Pradědem u kostela Svatého Michala.Hotelová část komplexu nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém apartmánu. Standardně jsou všechny pokoje vybaveny sociálním zařízením, LCD TV a přípojkou na internet. Luxusně vybavený čtyřlůžkový apartmán nabízí navíc welness a ledničku. Hotel nabízí standardně ubytování se snídaní. Polopenzi nebo plnou penzi si hosté vybírají z jídelního lístku.

Web: www.hotel-centrum-stone-ve-vrbne-pod-pradedem.rezervace-ubytovani.info

Další související informace

Hotel Na Dolině ve Frenštátu pod Radhoštěm

Hotel Na Dolině ,ubytování ve Frenštátu pod – Hotel leží v klidném prostředí uprostřed lesů na úpatí hory Radhošť. Nabízí ubytování vysokého standardu celkem ve 13 dvoulůžkových pokojích s možností využití plnohodnotného třetího lůžka. Ceklová kapacita je 32 lúžek. Restaurace ve valašském stylu nabízí krajové i mezinárodní speciality, součástí je krytá letní terasa a altán s otevřeným krbem. Otevřeno je denně minimálně od 11 do 22 hodin.Přímo u hotelu jsou 2 antukové tenisové kurty s umělým osvětlením, v zimě nafukovací hala a pevný povrch DECO-TURF. V okolí najdete 4 golfová hřiště (Čeladná, Ostravice, Rožnov, Hukvaldy).

Alpský hotel ve Špindlerově Mlýně

Alpský hotel,ubytování ve Špindlerově Mlýně – Díky ideální poloze hotelu je to všude coby kamenem dohodil, na lyže, na kávičku do centra města nebo na některý výchozí bod turistických tras.Romantické pokojíčky Vás zaplaví pohodou. Nabídneme Vám naše wellness, masáže, vinárnu, restauraci, kulečník či stolní fotbal nebo možnost jen tak relaxovat na hotelové zahradě a kochat se neuvěřitelným pohledem na protilehlé svahy. Pro Vaše děti máme vnitřní i venkovní dětský koutek.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.