+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum Stone ve Vrbnu pod Pradědem

Klíčová slova: Centrum Stone,ubytování ve Vrbnu pod

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2012

Popis: Hotel Centrum Stone je klasická, zděná budova situována v horní části Vrbna pod Pradědem u kostela Svatého Michala.Hotelová část komplexu nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém apartmánu. Standardně jsou všechny pokoje vybaveny sociálním zařízením, LCD TV a přípojkou na internet. Luxusně vybavený čtyřlůžkový apartmán nabízí navíc welness a ledničku. Hotel nabízí standardně ubytování se snídaní. Polopenzi nebo plnou penzi si hosté vybírají z jídelního lístku.

Web: www.hotel-centrum-stone-ve-vrbne-pod-pradedem.rezervace-ubytovani.info

Další související informace

Sportovní hala - ubytovna ve Skalné

Sportovní hala - ubytovna,ubytování ve Skalné – Moderní sportovní hala ve Skalné nabízí širokou možnost sportovního vyžití a možnost ubytování pro 40 osob. Je zde kompletně zařízená kuchyň s jídelnou, ve které je možné samostatně hospodařit. Součástí haly jsou i společenské místnosti s TV LCD 106 cm, SAT, DVD a knihovna s veřejným přístupem na internet. Sportovní hala se také pyšní „síní slávy“ skalenského rodáka Pavla Nedvěda.

Penzion GAUDEAMUS ve Velkých Karlovicích

Penzion GAUDEAMUS ,ubytování ve Velkých – Navštivte valašský penzion Gaudeamus, který je jako stvořený pro klidnou rodinnou rekreaci nebo skupinové akce s dětmi. Je oblíbeným cílem lyžařských výcvikových kurzů a vyletů díky své poloze - v létě příroda, v zimě Ski areál Synot Kyčerka vzdálený jen 100m. Penzion se nachází v obci Velké Karlovice, Nabízí 15 samostatných pokojů, z nichž každý má své vlastní sociální zařízení (sprcha+WC). Ubytování je většinou ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, k dispozici jsou i apartmány pro až 8 lidí. Pokoje jsou jednoduše vybaveny tak, aby v nich každý host nalezl odpovídající pohodlí.Celková kapacita penzionu je 55 osob. Ve vlastní jídelně se podává strava pouze pro hosty penzionu, malý bar u recepce je k dispozici celý den.Před penzionem je k dispozici i parkoviště.

Načítání trvalo 3.0219 sekund.