+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum Stone ve Vrbnu pod Pradědem

Klíčová slova: Centrum Stone,ubytování ve Vrbnu pod

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2012

Popis: Hotel Centrum Stone je klasická, zděná budova situována v horní části Vrbna pod Pradědem u kostela Svatého Michala.Hotelová část komplexu nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém apartmánu. Standardně jsou všechny pokoje vybaveny sociálním zařízením, LCD TV a přípojkou na internet. Luxusně vybavený čtyřlůžkový apartmán nabízí navíc welness a ledničku. Hotel nabízí standardně ubytování se snídaní. Polopenzi nebo plnou penzi si hosté vybírají z jídelního lístku.

Web: www.hotel-centrum-stone-ve-vrbne-pod-pradedem.rezervace-ubytovani.info

Další související informace

Hotel Na Dolině ve Frenštátu pod Radhoštěm

Hotel Na Dolině ,ubytování ve Frenštátu pod – Hotel leží v klidném prostředí uprostřed lesů na úpatí hory Radhošť. Nabízí ubytování vysokého standardu celkem ve 13 dvoulůžkových pokojích s možností využití plnohodnotného třetího lůžka. Ceklová kapacita je 32 lúžek. Restaurace ve valašském stylu nabízí krajové i mezinárodní speciality, součástí je krytá letní terasa a altán s otevřeným krbem. Otevřeno je denně minimálně od 11 do 22 hodin.Přímo u hotelu jsou 2 antukové tenisové kurty s umělým osvětlením, v zimě nafukovací hala a pevný povrch DECO-TURF. V okolí najdete 4 golfová hřiště (Čeladná, Ostravice, Rožnov, Hukvaldy).

Penzion Pod Pralesem ve Velkých Karlovicích

Penzion Pod Pralesem,ubytování ve Velkých – Penzion Pod Pralesem ubytování ve Velkých Karlovicích se nachází v turisticky atraktivním, ale přitom klidném místě Velkých Karlovic, v blízkosti běžeckých tras, lyžařských vleků, cyklotras a jedlo-bukového pralesa Razula. Penzion nabízí možnost ubytování ve čtyřech, prostorných, čtyřlůžkových pokojích. Návštěvníkům je k dispozici letní a zimní terasa, poskytující příjemné posezení.Penzion Pod Pralesem vás zve do vlastní restaurace, která je známa také pod jménem Restaurace U Románků a je vyhlášená skvělou domácí kuchyní. Penzion nabízí k dispozici prostor pro úschovu kol a lyží. Penzion poskytuje svým zákazníkům nejen ubytování, ale také prostory pro školení zaměstnanců firem, jazykové kurzy.

Pension Svoboda v Peci pod Sněžkou

Pension Svoboda,ubytování v Peci pod – Penzion Svoboda se nachází v nadmořské výšce 890 m. n. m, na Velké sluneční pláni v Peci pod Sněžkou cca 500 m od centra.Penzion nabízí pěkné rodinné prostředí se stylovým nábytkem a domácí kuchyní v příjemném prostředí krkonošského stylu. Součástí stylového penzionu je restaurace, kde se začíná den snídaní, která je bohatá a podává se formou švédského stolu. Nabízí se možnost dokoupení polopenze, která zahrnuje jednotné jídelní menu. V letních měsících je k dispozici letní terasa se zahradním nábytkem a krásným výhledem na okolí.Parkování celoročně přímo u penzionu. K dispozici je také úschovna kol a lyží, whirpool a pro nejmenší dětské hřiště a uvnitř dětský koutek. Penzion je vhodný pro pořádání školení, různých kurzů a firemních školení.

Načítání trvalo 3.0183 sekund.