+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Černá Hora -země tradic a horkého slunce

Klíčová slova: Černá Hora, dovolená u moře, Budva, Kotor

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2012

Popis: Ať už pojedete na dovolenou do Černé hory samostatně či s cestovní kanceláří, určitě vás bude zajímat, která zajímavá místa byste neměli vynechat, nebo která přímořská letoviska nabízejí nejlepší podmínky pro koupání a vodní sporty.

Web: www.ocernehore.cz









Další související informace

Černá Hora

černá hora, cestovani – Průvodce Černou Horou, praktické informace pro turisty, předpověď počasí, zájezdy do Černé Hory a mnoho jinýho najdete na webove stranke www.cernahora.info. Staci jenom kliknout a dozvite se mnoho zajimavosti

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Načítání trvalo 0.0772 sekund.