+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Černá Hora -země tradic a horkého slunce

Klíčová slova: Černá Hora, dovolená u moře, Budva, Kotor

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2012

Popis: Ať už pojedete na dovolenou do Černé hory samostatně či s cestovní kanceláří, určitě vás bude zajímat, která zajímavá místa byste neměli vynechat, nebo která přímořská letoviska nabízejí nejlepší podmínky pro koupání a vodní sporty.

Web: www.ocernehore.cz

Další související informace

Černá Hora

černá hora, cestovani – Průvodce Černou Horou, praktické informace pro turisty, předpověď počasí, zájezdy do Černé Hory a mnoho jinýho najdete na webove stranke www.cernahora.info. Staci jenom kliknout a dozvite se mnoho zajimavosti

Léto Bluesport

Itálie, Lignano, dovolená u moře, plážový volejbal – Nabídka letní dovolené, dovolená u moře, dovolená na horách, aktivní dovolená, apartmány i hotely, Itálie, Lignano, Bibione, plážový volejbal, plážový tenis.Nabídka letní dovolené, dovolená u moře, dovolená na horách, aktivní dovolená, apartmány i hotely, Itálie, Lignano, Bibione, plážový volejbal, plážový tenis.

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Načítání trvalo 0.0561 sekund.