+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Černý cestovní agentura

Klíčová slova: dovolená USA Kanada Mexiko Austrálie Harleytour

E-mail: info@ckcerny.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2008

Popis: dovolená do dálek zájezdy USA Mexiko Kanada Austrálie a Nový Zéland zájezdy na NHL programy pro motorkáře na Harleyi, se zájezdy máme osobní zkušenosti průvodce a můžemek pomoci s výběrem zájezdů. nabízíme individuální programy pro malé skupiny od 4 osob

Web: www.ckcerny.cz

Další související informace

Dovolená Řecko

dovolená Řecko – Nabídka letní dovolené v Řecku. Zájezdy letecké, autobusové i vlastní dopravou pro skupiny i jednotlivce po celý rok.

Dovolená Řecko

Last minute Řecko, Dovolená Řecko – Cestovní agentura Intertravel.cz se zabývá prodejem pojištěných zájezdů a pobytů renomovaných cestovních kanceláří včetně zájezdů last moment, first a last minute Řecko i s odlety z Pardubic. Nabízíme využití všech slevových a věrnostních programů jako je „ dovolená dětí zdarma“. Specializujeme se i na dovolenou na Slovensku, termální lázně Podhájská, Velký Meder, Dunajská Streda a jiné s autokarovou nebo vlastní dopravou.

Egypt z pohledu turisty

egypt, počasí, last minute, dovolená – Egypt je z hlediska turismu jednou z nejnavštěvovanějších zemí Afriky. Tato země je známa především z hlediska starověkých civilizací, které zde zanechali velké množství památek. Mezi nejznámější patří určitě pyramidy a sfinga.

Načítání trvalo 0.0704 sekund.