+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ČERNÝ OREL pension ve Kdyni

Klíčová slova: ČERNÝ OREL pension ,ubytování ve

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2012

Popis: Pension Černý Orel se nachází v Kdyni, v malém městě v okrese Domažlice. Pension Černý Orel v Kdyni nabízí ubytování v 1a 2 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Můžete u nás například zvolit možnost víkendového pobytu či jen krátkodobé diskrétní ubytování, záleží jen na vás, jak dlouho u nás pobudete.Pension Černý Orel v Kdyni nabízí stravování vlastní, nebo si můžete zajít na jídlo do restaurace.Parkování pro hosty pensionu je v zadní části objektu na uzavřeném parkovišti s kamerami. Internetová kavárna, wifi, fitnes pro hosty pensionu zdarma. Dětský koutek, dobová studna, možnost přípravy jídel na grilu.Okolí pensionu poskytuje bohaté kulturní i sportovní vyžití.

Web: www.pension-cerny-orel-ve-kdyni.top-ubytovani.info

Další související informace

Pension U Nosků ve Smržovce

Pension U Nosků ,ubytování ve – Penzion U Nosků nabízí ubytování v Jizerských horách, v obci Dolní Smržovka. Ubytování je ideální pro relaxační a wellness pobyty i rodinnou rekreaci. Pension nabízí ubytování rodinného typu v klidné části obce Dolní Smržovka, s přístupem přímo do lesa,e. Součástí pensionu je parkoviště, dětské hřiště s houpačkou, pískovištěm a skluzavkou. Je zde též otevřené ohniště, udírna a to vše v oplocené zahradě. Wellness a relaxační procedury a programy, sauna, bazén, whirpool, relaxační a rekondiční masáže, medové detoxikační a lymfatické masáže, skořicové zábaly a rašelinové, medové,konopné, bylinné koupele, to vše nabízí náš penzion U Nosků.

Hotel Větrov ve Vysokém nad Jizerou

Hotel Větrov ,ubytování ve Vysokém nad – Pohádkové ubytování v secesním zámku nabízí hotel Větrov, který se nachází nedaleko centra města Vysoké nad Jizerou. Hotel Větrov nabízí pohádkové ubytování v secesním zámku, který nechal vybudovat a užíval ho jako letní sídlo ministerský předseda Dr.Karel Kramář. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových ,třílůžkových či čtyřlůžkových pokojích vybavených WC a sprchovým koutem. Dále je v hotelu možné využít velké parkoviště, restauraci, tělocvičnu či saunu.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.