+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České Budějovice

Klíčová slova: České Budějovice, České Budějovice turistika

E-mail: odkazy@mcumedia.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2012

Popis: VisitCeskeBudejovice.cz - turistický informační portál obsahující komplexní turistické informace o městě České Budějovice a regionu Českobudějovicko. České Budějovice ubytování. České Budějovice kulturní akce, České Budějovice restaurace.

Web: www.visitceskebudejovice.cz

Další související informace

HOTEL ORLÍK v Teplicích nad Metují

HOTEL ORLÍK ,ubytování v Teplicích nad – Ubytování v Hotelu Orlík přímo u vstupu do Teplického skalního města. Hotel Orlík je po nedávné rekonstrukci,všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a wc s možností TV a WIFI.Parkování a rekreační poplatek již v ceně.Vlaková i autobusová zastávka do 100m.Hotel je vzdálen 150 m. od vstupu do skal.Stravování je zajištěno v naší restauraci s celodenním provozem.Pobyt i stravování za rozumné ceny.Výborná kuchyně a velký výběr nápojů.

Eurovíkend Londýn

eurovíkend londýn – Eurovíkend v Londýně, v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska je bohatý na objevování kosmopolitního města plného pozoruhodných míst. V rámci eurovíkendu Londýn nabízí návštěvu Buckinghamského paláce, muzea, Tower Bridge či krásné parky.

Penzion České Budějovice

penzion,české budějovice – Budete se v našem penzionu jistě cítit dobře, protože každý pokoj je originální svým vzhledem. Pokoje našeho penzionu jsou nově vybavené, v každém je televize, lednice, nové koupelny. Samozřejmostí je maximální soukromí našeho penzionu a možnost parkování. Ceny ubytování jsou u nás na velice příjemné úrovni, za opravdu hezké a vybavené pokoje zaplatíte méně než u konkurence, na delší pobyty můžeme domluvit individuální cenu.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.