+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České Budějovice

Klíčová slova: České Budějovice, České Budějovice turistika

E-mail: odkazy@mcumedia.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2012

Popis: VisitCeskeBudejovice.cz - turistický informační portál obsahující komplexní turistické informace o městě České Budějovice a regionu Českobudějovicko. České Budějovice ubytování. České Budějovice kulturní akce, České Budějovice restaurace.

Web: www.visitceskebudejovice.cz

Další související informace

Královské město České Budějovice

České Budějovice, Budweis, Jihočeský kraj, – Informace pro návštěvníky města České Budějovice - historie města, významné památky, okolí města, tip na výlet, fotogalerie. Nabídka ubytování v Českých Budějovicích - hotely a penziony s možností přímé rezervace, včetně levného ubytování.

Chata Živec v Písku

Chata Živec ,ubytování v – Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník tyčící se nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km. Kapacita ubytování je 35 lůžek ve dvou i třílůžkových pokojích. V případě skupin je možnost slevy. Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny. Vlastní chata je tedy přímo ideálním místem pro strávení klidných dnů odpočinku, ale i pořádání škol v přírodě, školení, oslavy životních jubileí, svatební hostiny, abiturienské večírky.

Penzion a ubytování České

penzion,české budějovice – Poskytneme Vám příjemné ubytování v centru dění našeho města Českých Budějovic za příjemné ceny. Báječná lokalita, milá recepce, útulné pokoje, apartmány a mnoho dalšího v penzionu. Ubytování přímo v centru.

Načítání trvalo 0.1025 sekund.