+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České Budějovice

Klíčová slova: České Budějovice, České Budějovice turistika

E-mail: odkazy@mcumedia.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2012

Popis: VisitCeskeBudejovice.cz - turistický informační portál obsahující komplexní turistické informace o městě České Budějovice a regionu Českobudějovicko. České Budějovice ubytování. České Budějovice kulturní akce, České Budějovice restaurace.

Web: www.visitceskebudejovice.cz

Další související informace

HOTEL ORLÍK v Teplicích nad Metují

HOTEL ORLÍK ,ubytování v Teplicích nad – Ubytování v Hotelu Orlík přímo u vstupu do Teplického skalního města. Hotel Orlík je po nedávné rekonstrukci,všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a wc s možností TV a WIFI.Parkování a rekreační poplatek již v ceně.Vlaková i autobusová zastávka do 100m.Hotel je vzdálen 150 m. od vstupu do skal.Stravování je zajištěno v naší restauraci s celodenním provozem.Pobyt i stravování za rozumné ceny.Výborná kuchyně a velký výběr nápojů.

Pension Mencl v Chřibské

Pension Mencl ,ubytování v – Ubytování nabízá penzion Mencl v příjemném domácím prostředí a turisticky atraktivní oblasti na rozhraní Lužických hor a národního parku České Švýcarsko.Rodinný pension je dvoupatrová budova s dvanácti 1-4 lůžkovými pokoji. Pension je nekuřácký, pro kuřáky místo vyhrazeno. K parkování je určena plocha v uzamčeném areálu.Restaurace se nachází přímo v pensionu.

Zámek Hluboká nad Vltavou

zámek Hluboká,Hluboká nad Vltavou,České Budějovice – Zámek Hluboká se tyčí na příkrém ostrohu nad řekou Vltava, asi 15 km od Českých Budějovic. Současná podoba zámku Hluboká vznikla během let 1840 – 1871. Velkým vzorem tehdejší přestavby se stal královský zámek Windsor.

Načítání trvalo 0.0856 sekund.