+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České hrady a zámky

Klíčová slova: hrady,zámky,památky,kulturní,zoo

E-mail: praceprozivot@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2010

Popis: Monitoring našich hradů,zámků, kulturních památek zoologických zahrad a zooparků. Prostě přináší informace o možnosti cestování v české republice a přináší návštěvníkům zajímavé tipy na výlety a dovolené!

Web: www.ceskehrady.info

Další související informace

Afrika se zájezdy Egypt

zájezdy egypt,do egypta,potápění,letoviska,památky – Užitečné informace před cestou do Egypta. Potápění v Egyptě, letoviska, památky, aktuální počasí, mapa a zájezdy do Egypta. Káhira, Alexandria, Luxor, Dahab, Sinaj, Káhirské muzeum, Sfinga, Marsa Alam, Karnak.

Slovenské zámky

hrad,hrady,zámek,zámeček,zámky,zámečky,tvrz,tvrze – Slovenské zámky - cestování za kulturou patří k oblíbeným kratochvílím našeho národa. Navštivte i vy české, moravské a slovenské hrady, zámky a zámečky, tvrze, zříceniny, nebo již pouhé trosky kdysi významných staveb, na kterých už zahlodal zub času. Výlet za historií a památkami osvěží vaši paměť a rozšíří obzory.

ZOO info

ZOO,zopark,safari, – Popis našich zoologických zahrad, zooparků a také obřích akvárií. Najdete zde informace o vstupném, otvírací době, kontakty a u větších zařízení i mapu areálu. Rychlý a přehledný popis zoologických zařízení v České republice.

Načítání trvalo 0.0694 sekund.