+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České hrady a zámky

Klíčová slova: hrady,zámky,památky,kulturní,zoo

E-mail: praceprozivot@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2010

Popis: Monitoring našich hradů,zámků, kulturních památek zoologických zahrad a zooparků. Prostě přináší informace o možnosti cestování v české republice a přináší návštěvníkům zajímavé tipy na výlety a dovolené!

Web: www.ceskehrady.info

Další související informace

České zámky

hrad,hrady,zámek,zámeček,zámky,zámečky,tvrz,tvrze – České zámky - cestování za kulturou patří k oblíbeným kratochvílím našeho národa. Navštivte i vy české, moravské a slovenské hrady, zámky a zámečky, tvrze, zříceniny, nebo již pouhé trosky kdysi významných staveb, na kterých už zahlodal zub času. Výlet za historií a památkami osvěží vaši paměť a rozšíří obzory.

Slovenské zámky

hrad,hrady,zámek,zámeček,zámky,zámečky,tvrz,tvrze – Slovenské zámky - cestování za kulturou patří k oblíbeným kratochvílím našeho národa. Navštivte i vy české, moravské a slovenské hrady, zámky a zámečky, tvrze, zříceniny, nebo již pouhé trosky kdysi významných staveb, na kterých už zahlodal zub času. Výlet za historií a památkami osvěží vaši paměť a rozšíří obzory.

Teď už víte co s časem

hrady,zamky,cetovani,relax,deti,sport – Stránka pro inspiraci na víkend..Co o víkendu je častá otázka pro každého, kdo chce svůj život využívat aktivně. Celý týden se chodí do práce a když je čas, člověk neví co by. Vikendos.cz je inspirace pro každého, mrkněte na stránky a uvidíte, že i Vy najdete co by Vás bavilo.

Načítání trvalo 0.3042 sekund.