+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České hrady

Klíčová slova: hrad,hrady,zámek,zámeček,zámky,zámečky,tvrz,tvrze

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2009

Popis: České hrady - cestování za kulturou patří k oblíbeným kratochvílím našeho národa. Navštivte i vy české, moravské a slovenské hrady, zámky a zámečky, tvrze, zříceniny, nebo již pouhé trosky kdysi významných staveb, na kterých už zahlodal zub času. Výlet za historií a památkami osvěží vaši paměť a rozšíří obzory.

Web: ceske-hrady.howto.cz

Další související informace

České hrady a zámky

hrady, zamky, ceske, pametihodnosti, pamatky – Přehled historie českých, moravských a slezských pamětihodností, zejména hradů a zámků. Ke každé památce přinášíme stručný pohled do historie. hrady, zamky, ceske, pametihodnosti, pamatky, hrady, zamky

Slovenské hrady

hrad,hrady,zámek,zámeček,zámky,zámečky,tvrz,tvrze – Slovenské hrady - cestování za kulturou patří k oblíbeným kratochvílím našeho národa. Navštivte i vy české, moravské a slovenské hrady, zámky a zámečky, tvrze, zříceniny, nebo již pouhé trosky kdysi významných staveb, na kterých už zahlodal zub času. Výlet za historií a památkami osvěží vaši paměť a rozšíří obzory.

Hrady zámky památky

hrady, zámky, výlety, skanzeny, zoo – Tipy na výlety zaměřené na české hrady, zámky, skanzeny, přírodní a kulturní památky, ale i zoo z pohledu běžného návštěvníka. Najdete zda tipy nejen na rodinné výlety, ale i zážitkové programy a trochu toho drenalinu.

Načítání trvalo 0.3756 sekund.