+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České hrady

Klíčová slova: hrad,hrady,zámek,zámeček,zámky,zámečky,tvrz,tvrze

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2009

Popis: České hrady - cestování za kulturou patří k oblíbeným kratochvílím našeho národa. Navštivte i vy české, moravské a slovenské hrady, zámky a zámečky, tvrze, zříceniny, nebo již pouhé trosky kdysi významných staveb, na kterých už zahlodal zub času. Výlet za historií a památkami osvěží vaši paměť a rozšíří obzory.

Web: ceske-hrady.howto.cz

Další související informace

Stredovek.com

hradiště,hrad,tvrz,zámek,rozhledna,zřícenina – Fotogalerie, mapy, plány a detailní popis pravěkých, raně středověkých a vrcholně středověkých opevnění na území ČR. Dále rozhledny s panoramatickýma výhledama a mnoho dalších zajímavostí jako jsou například: větrné mlýny, přírodní památky, kostely, kláštery, archeologické památky ap.

Výlet Hukvaldy

vylet,hukvaldy,hrad,obora,zamek,park,janaček – Zveme vás na výlet na Hukvaldy,kde mužete navštívit místa známá hrad,oboru,památník Leoše Janáčka,i ta méně známá zámecký park,vodní mlýn,pivovar,tropic,golfove hřiště...více se dozvíte a www.vylet-hukvaldy.cz

Zámek Konopiště

konopiště,zámek,benešov – Romantický zámek Konopiště se nachází v blízkosti města Benešov. Původní středověký hrad Konopiště založil ve 13. století Tobiáš z Bechyně. Posledním soukromým majitelem zámku byl František Ferdinand d´Este.

Načítání trvalo 0.0793 sekund.