+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České hrady

Klíčová slova: hrad,hrady,zámek,zámeček,zámky,zámečky,tvrz,tvrze

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2009

Popis: České hrady - cestování za kulturou patří k oblíbeným kratochvílím našeho národa. Navštivte i vy české, moravské a slovenské hrady, zámky a zámečky, tvrze, zříceniny, nebo již pouhé trosky kdysi významných staveb, na kterých už zahlodal zub času. Výlet za historií a památkami osvěží vaši paměť a rozšíří obzory.

Web: ceske-hrady.howto.cz

Další související informace

Pražský hrad

prazsky hrad,prazsky,hrad,praha,dejiny,hrady,vlada – Stránky věnované pražské Pražskému hradu, postaveném kolem roku 880 knížetem Bořivojem z rodu Přemyslovců. Pražský hrad je dnes kromě sídla hlavy státu také významnou kulturní a historickou památkou...

Jihočeská fotogalerie

Fotogalerie,fotografie,fotky,hrady, zámky,Řecko – Fotogalerie nejen Jižních Čech ale zajímavých míst z celé České Republiky a Moravy. Dále fotografie Řeckách ostrovů Rhodos a Korfu, západy slunce a dále fotografie cestování lodí a cestování letadlem.

Dva Divoši na cestách!

vylet,zámek,hrad,mesto,obec,památky,zajímavosti – Tipy na výlety, kde jsme všude byli a jiné zajímavosti!...Bylo to kdysi v šerém dávnověku. Všichni lidé žili spořádaně ve svých činžácích a pod širákem přespávali jen politováníhodní notorici, které domů nedonesli vlastní nohy ani hodná manželka.

Načítání trvalo 0.0746 sekund.