+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České Švýcarsko

Klíčová slova: národní park, české švýcarsko, turistika

E-mail: cesvyk@nasehory.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Národní park zahrnuje významný říční přístav v Děčíně, nádherné Zámecké zahrady, soutěsky říčky Kamenice nedaleko Hřenska. Slavné úzké schody ve skalní průrvě u Jetřichovic známé také jako Andělské schody.

Web: ceskesvycarsko.org

Další související informace

Česká Kanada - ubytování

ubytování česká kanada houbaření turistika – Celoroční venkovské ubytování je situováno v bývalé zemědělské usedlosti. Do ubytovacích prostorů pro hosty s kapacitou 5 lůžek se vstupuje ze dvora, dveře jsou umístěné několik kroků po zápraží pod přístřeškem. Jedná se o jednu ubytovací jednotku, tedy o ubytování pro jednoho hosta, jednu rodinu nebo pro skupinu přátel, kteří jsou ochotni bydlet společně. Ubytovací prostor tvoří společenská místnost se stolem, rohovou lavicí, u kterého se bez problému usadí až pět lidí, dvěma válendami a kamny na dřevo. Po několika schůdcích se dostanete do kuchyňky se základním vybavením a elektrickým sporákem. K dispozici je malá spižírna a sociálním zařízení s vanou. Ložnice vedle kuchyňky je vybavená manželskými postelemi a válendou. K dispozici je skříň na ošacení a televizor. Přitápět lze i samostatnými elektrickými topnými panely. Ze zápraží, jen o několik kroků zpět ke vstupním vratům, se dostanete do uzamykatelné místnosti pro bezpečné uložení kol.Venku je k dispozici ohniště.

Národní park Č. Švýcarsko

české švýcarsko, ubytování v českém švýcarsku – Hlavním předmětem ochrany jsou unikátní skalní města a na ně vázaní živočichové a rostliny. Oblast je známá především svými skalními útvary jako například věžemi, branami, různými stěnami, které vystupují nad souvislé lesy.

Ubytování České Švýcarsko

české švýcarsko, ubytování české švýcarsko, penzio – Nový Penzion České Švýcarsko Vám nabízí výtečné ubytování, spolehlivý servis, výhodnou polohu pro vaše výlety po Českosaském Švýcarsku, krásnou přírodu, kvalitní relaxační, sportovní a turistické zázemí a rozsáhlý městský park.

Načítání trvalo 3.2255 sekund.