+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Českemsnámi.cz - ubytová

Klíčová slova: ubytování, web kamery, webkamery, jizerské hory,

E-mail: registrace@ceskemsnami.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2012

Popis: Hledáte ubytování, tip na výlet? Nevíte, kam zajít na oběd, večeři nebo kde si zasportovat? Portál Českemsnámi.cz Vám nabízí katalog ubytování s kontakty na poskytovatele, přímé odkazy na restaurace, hospody, pizzerie, sportoviště, muzea, kina, divadla..

Web: www.ceskemsnami.cz

Další související informace

Horská chata Meluzína

Ubytování, bydlení, klínovec, krušné hory, – Kompletně nově rekonstruovaná vila I. kategorie nabízí ubytování ve třech plně vybavených apartmánech s halou a koupelnou s WC, lyžárnou a vlastním parkovištěm v obci Háj pod Klínovcem. Lyžařský areál vzdálen necelé 2 km. Perfektní místo pro Vaši letní i zimní dovolenou v Krušných horách.

Penzion Vyskeř

Penzion Vyskeř, Vyskeř, ubytování,ubytovani, – Kapacita penzionu je 41 lůžek v 10 pokojích (2-7 lůžkové). Vybavení pokojů je dle turistického standardu. TV se nachází ve společenské místnosti v restauraci, k dispozici je společná lednice na chodbě. Nově zrekonstruovaná sociální zařízení jsou společná. Součástí penzionu je stylová restaurace (k pobytu lze dokoupit polopenzi, snídaně je v sezónně v ceně).

Načítání trvalo 0.4045 sekund.