+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česko nebo Švýcarsko

Klíčová slova: české švýcarsko, švýcarsko, pravčická brána

E-mail: cesvybiz@nasehory.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2010

Popis: Česko nebo Švýcarsko? Prostě České Švýcarsko. Ideální místo pro trávení času Vaší dovolené. Krásná místa pro turistiku, sportování a další. Naleznete zde odkazy na tipy na výlet, ubytování, odkazy na online kamery.

Web: ceskesvycarsko.biz

Další související informace

Národní park Č. Švýcarsko

české švýcarsko, ubytování v českém švýcarsku – Hlavním předmětem ochrany jsou unikátní skalní města a na ně vázaní živočichové a rostliny. Oblast je známá především svými skalními útvary jako například věžemi, branami, různými stěnami, které vystupují nad souvislé lesy.

penzion Stará pošta v Potštejně

penzion Stará pošta,ubytování v Potštejně – Penzion Stará pošta se nachází v malebném městečku pod Orlickými horami Potštejně. Nabízí komfortní ubytování přímo pod hradem a vedle kouzelného zámku.Nabízíme ubytování ve čtyřech moderních, příjemně a účelně zařízených, prostorných apartmánech. Jedná se o apartmány pro pobyt 4 až 5 osob, s obytnou kompletně vybavenou kuchyní, oddělenou ložnicí a luxusně vybavenou koupelnou s WC a sprchovým koutem. Celková kapacita penzionu je 17osob.Ke scházení hostů slouží velká společenská místnost, která je vybavena prostornou, pohodlnou sedačkou, TV, DVD a kulečníkem.

Hotel VILLA CONTI v Písku

Hotel VILLA CONTI,ubytování v – Hotel Villa Conti *** je umístěna v oáze klidu píseckých lesů v těsném kontaktu s městem. Villa Conti je v kategorii vyšší střední třídy ubytování a služeb typu Garni se snídaněmi formou švédských stolů. Všechny dvoulůžkové pokoje jsou luxusně zařízeny a vybaveny minibary, sat TV, telefony, přípojkou na internet.Samozřejmostí každého pokoje je koupelna s fénem, make up zrcadlem a možností výběru vany nebo sprchového koutu. Kryté a uzamykatelné garáže .

Načítání trvalo 0.3816 sekund.