+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Český Krumlov - Mnichov s

Klíčová slova: shuttle bus, český krumlov, mnichov

E-mail: ckmunich2@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2012

Popis: Pravidelný shuttle bus z Mnichova do Českého Krumlova. Pohodlný, rychlý a jednoduchý způsob cestování. Ceny již od 1400 Kč za osobu. Nealkoholicke napoje na palubě zdarma.Shuttle bus z Mnichova do Českého Krumlova.

Web: www.shuttle-bus-munich-cesky-krumlov.cz

Další související informace

Pension Český Krumlov

pension, penzion, Český Krumlov, ubytování, bazén, – Pension Pod Skalkou se nachází pouhých 5 minut volné chůze od historického centra města Český Krumlov. Snadno dostupný je i z autobusového nádraží. Pension Pod Skalkou je jediným pensionem v Českém Krumlově s vyhřívaným krytým bazénem. V roce 2007 prošel pension kompletní rekonstrukcí, díky níž se výrazně zvýšil komfort ubytování a nabízených služeb. Přímo u pensionu se nachází zamykatelné parkoviště, které je hostům k dispozici zdarma. Všechny pokoje v pensionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a Wi-Fi připojením k internetu. V pensionu Pod Skalkou jsou rovněž k dispozici plně vybavené apartmány - oddělené ložnice, lednice... Na zahradě je venkovní sezení s možností grilování. Jako u většiny ubytování i v Pensionu Pod Skalkou je možnost podávání snídaní, dle domluvy. Pension Pod Skalkou je tak ideálním ubytováním při návštěvě města Český Krumlov.

CK Pension - ubytování Č

ubytování, Český Krumlov, penzion, pension, ubyto – Ubytování v penzionu CK Pension v Českém Krumlově nabízí kvalitní a příjemný pobyt s nadstandardním vybavením. Zamykatelné parkoviště u penzionu zdarma,zahrada.CK Pension je ubytování 5 minut chůze od centra krásného historického města Český Krumlov.

Načítání trvalo 0.3024 sekund.