+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Český Krumlov - Salzburg

Klíčová slova: český krumlov autobus, salzburg autobus, český kru

E-mail: ceskykrumlovsalzburg@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. kv?tna 2010

Popis: Užitečné informace o vlakových a autobusových spojeních mezi Českým Krumlovem a Salzburgem. Mapy autobusových a vlakových nádraží v Českém Krumlově a Salzburgu. Ukázkové spoje s délkou jízdy, počtem přestupů a cenou.

Web: www.cesky-krumlov-salzburg-transport.info/

Další související informace

Levné ubytování Krumlov

český krumlov penzion, ubytování v Českém Krumlově – Hledáte příjemné ubytování v Českém Krumlově? Ubytování pouze kousek od centra města, historické části a přitom za levno? Pak je tu pro Vás Pension INGRID. Pension INGRID Vám nabízí vlastní garáž a parkoviště, připojení na internet 24 hodin denně, každý pokoj má záchod a koupelnu. Zároveň Vám nabízíme vynikající snídaně a možnost ubytování Vašeho domácího mazlíčka. V blízkosti pensionu je půjčovna lodí, kol, fitness studio, plavecký bazén, o něco dále střelnice, či jízda na koních.

CK Shuttle

ck shuttlebus.cz, shuttle bus Cesky Krumlov – Jednoduchý, rychlý a pohodlný způsob, jak se dostat z Českého Krumlova do Vídně, Salzburgu, Hallstattu, Linze, Prahy and dalších destinací a naopak. Poskytujeme takzvaný door-to-door servis, což znamená, že Vás náš zkušený řidič vyzvedne přímo ve Vašem hotelu a doveze Vás do druhého hotelu nebo jiné Vámi zvolené destinace. Nabízíme slevy pro skupiny čtyř a více osob a za více jízd s námi. Na palubě jsou zdarma k dispozici nealkoholické nápoje a pivo. Po závazném potvrzení objednávky ji již nestornujeme kvůli nízkému počtu cestujících. Díky našemu širokému vozovému parku můžeme převážet i pouze dvě osoby. Máme všechna náležitá povolení a pojištění.

Penzion Český Krumlov

penzion Český Krumlov – Penzion Český Krumlov vás zve k příjemně strávenému pobytu v malebném prostředí jižních Čech. Penzion Český Krumlov je historický dům, přetvořený na luxusní stylové ubytování zasazené v romantickém okolí.

Načítání trvalo 0.0665 sekund.