+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Český ráj - geopark UNESCO

Klíčová slova: český ráj

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2007

Popis: Nejstarší CHKO v Čechách. Pamětihodnosti, přírodní zajímavosti, kulturní a sportovní akce. Pískovcová skalní města.

Web: www.ceskyraj.holidaytour.cz

Další související informace

CK Shuttle

ck shuttlebus.cz, shuttle bus Cesky Krumlov – Jednoduchý, rychlý a pohodlný způsob, jak se dostat z Českého Krumlova do Vídně, Salzburgu, Hallstattu, Linze, Prahy and dalších destinací a naopak. Poskytujeme takzvaný door-to-door servis, což znamená, že Vás náš zkušený řidič vyzvedne přímo ve Vašem hotelu a doveze Vás do druhého hotelu nebo jiné Vámi zvolené destinace. Nabízíme slevy pro skupiny čtyř a více osob a za více jízd s námi. Na palubě jsou zdarma k dispozici nealkoholické nápoje a pivo. Po závazném potvrzení objednávky ji již nestornujeme kvůli nízkému počtu cestujících. Díky našemu širokému vozovému parku můžeme převážet i pouze dvě osoby. Máme všechna náležitá povolení a pojištění.

Penzion Slunečno

Penzion český ráj ubytování segway dovolená – Nový Penzion Slunečno se nachází v jižní části Českého ráje, asi 1,5 km krásným pískovcovým údolím od hradu Kost. Je situován na kraji obce Kamenice - Dobšín, hned u vstupu do lesů a cest a cyklotras Český ráj. V blízkosti se nachází řada památek, koupališť a zajímavých míst: Trosky, Valečov, středověká krčma Dětenice, golf Ml.Boleslav, Pension Slunečno je otevřen od léta 2012. Nové pokoje s krásnými koupelnami. Restaurace a salonek s knihovnou dotvářejí velmi příjemné prostředí. Salonek pro rodinné události i sál pro hry při špatném počasí. Terasa a kvalitní kuchyně potěší dospělé, travnaté louky vybízejí k míčovým hrám. Půjčovna Segway přímo v penzionu.

Načítání trvalo -98.13 sekund.