+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Český ráj - geopark UNESCO

Klíčová slova: český ráj

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2007

Popis: Nejstarší CHKO v Čechách. Pamětihodnosti, přírodní zajímavosti, kulturní a sportovní akce. Pískovcová skalní města.

Web: www.ceskyraj.holidaytour.cz

Další související informace

Alenčina chaloupka

ubytování, pronájem, chalupa, chata, Český ráj – Chalupa nabízí ubytování pro 6-8 osob v Českém ráji. Možnost turistiky, cykloturistiky, návštěvy hradů, zámků, skalních útvarů, lyžování - vlek 4km. V objektu je plně vybavená kuchyň a dvě samostatné ložnice, parkování v garáži pro jedno auto a 2parkovací místa u chalupy.

Penzion Český Ráj

Penzion Český Ráj – Rodinný a pěkně zařízený penzion v regionu Český ráj kousek od skalního města Hrubá Skála nabízí ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi v útulných 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. Dále můžete využít zařízení kuchyně, TV, internetu, venkovního bazénu. Rodinný a pěkně zařízený penzion v regionu Český ráj nabízí ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Český Ráj je jedna z nejhezčích krajin v Čechách. Pro ubytování Český ráj si vyberte náš penzion. Stačí vyplnit rezervační formulář pro ubytování a Český ráj je Vám k dipozici.

Penzion Český ráj

Penzion Český ráj, Penzion v Českém ráji, Ubytován – Penzion Kovárna u Jičína se nachází v obci Bukvice. Penzion v lokalitě Český ráj nabízí ubytování ve 4 stylových apartmánech. Přijďte navštívit naše ubytování Český ráj. Jičín, Staré Město, Sladkovského 51, 50601

Načítání trvalo 1.6957 sekund.