+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestománie

Klíčová slova: Last minute zájezdy, Egypt, Řecko, Turecko, Kypr,

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2010

Popis: Last minute zájezdy - Cestovní agentura Cestománie Vám nabízí aktuální nabídku lastminute zájezů Egypt, Řecko, Turecko, Kypr. Využijte naší výhodné nabídky a rezervujte si svůj lastminute zájezd již dnes.

Web: www.ca-cestomanie.cz/

Další související informace

Dovolená na ostrov Rhodos

Rhodos, Řecko, dovolená, zájezdy, výlety, památky, – Přečtěte si informace a zajímavosti o ostrově Rhodos v Řecku, rady a tipy, jaké je tu moře a pláže, počasí na ostrově, památky nebo kam vyjet na výlet po Rhodu. Připojena je i nabídka last minute zájezdů.

Penzion Alf v Rokytnici nad Jizerou

penzion, Penzion Alf, Alf, ubytování, Rokytnice, – Penzion Alf stojí v dolní části Rokytnice nad Jizerou při hlavní silnici (křižovatka U Kroupů). První penzion po levé straně při odbočení do města ze silnice Harrachov - Špindlerův Mlýn. Rokytnický penzion Alf je celoročně velmi dobře přístupný automobilovou, autobusovou i vlakovou dopravou.

Pension Májovka v Chebu

Pension Májovka, Cheb, ubytování, – Pension Májovka v Chebu má dispozici 5 pokojů o celkové kapacitě 13 lůžek. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny. K vybavení patří sociální zařízení (koupelna se sprchou nebo vanou + WC), televize, k dispozici WI-FI internet.V penzionu Májovka v Chebu je také k dispozici společná kuchyňka s jídelním stolem.Parkování je možné v ulici přímo před penzionem.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.