+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestování a ubytováni Asie

Klíčová slova: cestovani, ubytovani, hotely, apartmany, bungalovy

E-mail: patulda@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. z??? 2010

Popis: Informace o cestování a ubytování v Evropě, Asii, Americe, Africe, a Austrálii. Na co si dát pozor při výběru dovolené. Jak správně vybrat letní a zimní dovolenou. Novinky v oblasti cestovního ruchu. Jak vybrat správné ubytování. Na oc nezapomenout pře odjezdem

Web: www.cestovani-ubytovani.eu/

Další související informace

Apartmány v Chorvatsku

chorvatsko, apartmány, ubytování – Ubytování v apartmánech Dueto v městečku Tisno (Severní Dalmácie, Chorvatsko). Apartmány na pobřeží chorvatského moře, pro 2-5 osob, 10 min. na pláž, parkování u domu. Tisno leží v zátoce mezi pobřežím Chorvatska a ostrovem Murter, mezi chorvatskými Národními parky Krka a Kornati, Šibenik 25 km, Zadar 50 km.

Makarská riviéra

Makarská riviéra, Chorvatsko, apartmány, ubytování – Přečtěte si informace o Makarské riviéře z dovolené, možná je rezervace online zájezdů z široké nabídky last minute. Informace o letoviscích v Chorvatsku - Baška Voda, Brela, Gradac, Podgora a Živogošče.

Štrbské pleso

Štrbské pleso, informace, ubytování, hotely – Štrbské pleso je nejnavštěvovanějším tatranským jezerem. Průvodce a informace o Štrbském plesu ve Vysokých Tatrách. Ubytování, lyžování, lázně, doprava, cyklistika, turistika, diskuze... je hrazeno ledovcovou morénou a není tu žádný viditelný odtok ani přítok.

Načítání trvalo 0.2996 sekund.