+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestování-Čína.info - informace o Číně

Klíčová slova: Čína, cestování, velká čínská zeď,

E-mail: webmaster@aira.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2012

Popis: Čína, jakožto třetí největší země světa, by se dala charakterizovat jako prastará, obrovská, zcela osobitá, extrémně lidnatá a neustále se měnící.Velká čínská zeď neboli Dlouhá zeď, jak se jí také jinak říká, je největším památníkem Číny

Web: www.cestovani-cina.info

Další související informace

Fotogalerie ze zajímavých

krajina, fotografie, cestopisy, cestovaní, Ladakh, – Fotografie, cestopisy a zajímavosti z cest Martina Uhlíře. Čína, USA, Nepál, Ladakh, Rusko, Indonésie, Itálie ale i Šumava a další. Krajiny, portréty a další krásné snímky můžete shlednout z pohodlí vašeho domova.

Dovolená v Chorvatsku

dovolená, hotely, potápění, cestování, zájezd – Dovolená v Chorvatsku – dovolená s jistotou. Chorvatsko, resp. ubytování v Chorvatsku můžete po celý rok pořídit za Last minute ceny. Dovolená Chorvatsko patří již po desetiletí k nejoblíbenějším.

Franmark

chata, cestováni, penzión, ubytování, turistika, – Franmark. Ubytovanie v penzióne a chatách. Lokalita v slovenskom raji. Lacné ubytovanie. *Možnost online rezervacie. Príjemne prírodné prostredie možnost relaxu a oddychu. Cena ubytovania u nas zacina na 8 eurách za noc.

Načítání trvalo 0.0872 sekund.