+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestování-Čína.info - informace o Číně

Klíčová slova: Čína, cestování, velká čínská zeď,

E-mail: webmaster@aira.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2012

Popis: Čína, jakožto třetí největší země světa, by se dala charakterizovat jako prastará, obrovská, zcela osobitá, extrémně lidnatá a neustále se měnící.Velká čínská zeď neboli Dlouhá zeď, jak se jí také jinak říká, je největším památníkem Číny

Web: www.cestovani-cina.info

Další související informace

Fotogalerie ze zajímavých

krajina, fotografie, cestopisy, cestovaní, Ladakh, – Fotografie, cestopisy a zajímavosti z cest Martina Uhlíře. Čína, USA, Nepál, Ladakh, Rusko, Indonésie, Itálie ale i Šumava a další. Krajiny, portréty a další krásné snímky můžete shlednout z pohodlí vašeho domova.

Letiště Praha Ruzyně

letiště, Praha, Ruzyně, letadlo, lítání, – Letiště Praha Ruzyně je jedním z nejznámějších a největších civilních letišť v České republice i ve světě. Letadla létají do celého světa a ročně se přepraví tisíce turistů přes různe letecké společnosti.

Francie cestovní průvodce

francie, paříž, cestování, ubytování, historie – Francie - turistický průvodce, který Vám pomůže najít levné ubytování při Vašem cestování letadlem, autobusem či autem. Seznam všech lyžařských středisek, památek, zámků, galerií a dalších zajímavých míst včetně hlavního města Paříž. Atuální předpověď počasí.

Načítání trvalo 0.4831 sekund.