+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestování křížem krážem

Klíčová slova: Cestopis, Indie, cestování, himaláje, Dalai Lama

E-mail: jawajezdec@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2009

Popis: Cestopis o cestě do severní Indie a Himalájí. O indických památkách, o nábožentsví (hinduismus, budhismus, sikhové), slonech velbloudech, opicích. O Indech a trikách podvodníků, o safari s Mr. Desertem a o návštěvě Dharamsaly, kde sídlí Dalai Lama.

Web: krizem-krazem.aspone.cz/

Další související informace

Leť te levně - letenky

letenky, cestování – Nebylo by skvělé procestovat svět a nemít hluboko do kapsy? U nás je to reálné! Leťte levně.cz nabízí levné letenky do celého světa včetně online rezervace letenek. Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z domova.

Lotyšsko

Cestopis, fotografie, mapy, Lotyšsko, informace – Cestopis, fotografie, mapy a užitečné rady z cesty po Lotyšsku. Riga, skanzen v Rize, Gauija, Turaida, Césis, Hora křížů, Rundale, Bauska, Jurmala. Týden neopakovatelných zážitků a chutí. Pojďte ho taky zažít...

Brnolowcost

levné,letenky,výlet,cestopis,low,cost,turistika – Brnolowcost - web s informacemi o levném cestování nejen pro individividuální turysty.Tipy na levné letenky a ubytování nejen v Evropě. Cestopisy a recenze na hotely. Tipy na levné autopůjčovny. Aneb vše o levném cestování.

Načítání trvalo 0.3166 sekund.