+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestování křížem krážem

Klíčová slova: Cestopis, Indie, cestování, himaláje, Dalai Lama

E-mail: jawajezdec@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2009

Popis: Cestopis o cestě do severní Indie a Himalájí. O indických památkách, o nábožentsví (hinduismus, budhismus, sikhové), slonech velbloudech, opicích. O Indech a trikách podvodníků, o safari s Mr. Desertem a o návštěvě Dharamsaly, kde sídlí Dalai Lama.

Web: krizem-krazem.aspone.cz/

Další související informace

Dovolená v Bulharsku

dovolená, hotely, potápění, cestování, zájezdy – Dovolená vašich snů ve slunném Bulharsku. Pokochejte se s námi krásami Bulharska, přečtěte si zajímavé a důležité informace o Bulharsku a vyberte si s námi vaši perfektní dovolenou! Do této destinace běžně létají pravidelné letecké linky.

Tunisko a ostrov Djerba

Tunisko, Djerba, Sousse, cestování, zájezdy, dovol – Cestovatelské stránky o Tunisku, zajímavých místech a turistických lokalitách i místech, které by měl návštěvník navštívit. Muzea, přírodní úkazy, města a oblasti oáz, ale také historické památky a ruiny měst.

Na dovolenou s blogem Tra

blog, cestování, magazín, cestovatelský blog, cest – Cestovatelský blog TravelVcely.cz je unikátním magazínem poskytujícím svým čtenářům pravidelnou dávku zajímavých článků, tipů na výlet, důležitých rad nebo prostě jen ponaučení a novinek. TravelVcely.cz je určen nejen pro cestovatele, ale také pro všechny ostatní, kteří se zajímají o dění ve světě, cizí země či zajímavosti u nás.

Načítání trvalo 0.0654 sekund.