+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestování na klíč

Klíčová slova: teambuildingová akce, incentivní turistika, cestov

E-mail: cezproka@cezproka.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2012

Popis: Teambuilding a incentivní turistika, kompletní cestovatelský servis. Navrhujeme, naplánujeme a zajistíme dovolenou na klíč, dopravu, transfery a ubytování. Relaxace pro zaměstnance, jednotlivce, outdoorové aktivity a mnoho dalšího.

Web: www.cezproka-team.cz

Další související informace

Hotel Krajka Vamberk ve Vamberku

Hotel Krajka Vamberk,ubytování ve Vamberku – Čtyřhvězdičkový HOTEL KRAJKA je situován v historické budově na náměstí v centru města Vamberk. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 30 osob .Pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem, minibarem, osobním trezorem a vysokorychlostním internetovým připojením. Stravování zajištuje nekuřácká restaurace s kapacitou 32 míst orientující se převážně na moderní gastronomii.

Hotel Stachov ve Stachách

Hotel Stachov,ubytování ve – Hotel se nachází ve středu šumavského, horského městečka Stachy. V létě se mění tato oblast na ráj turistiky, cykloturistiky, houbařů, sběru borůvek. V blízkosti Stach je možnost koupání jak v přírodních, tak i v umělých koupalištích. Hotel nabízí dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s sociálním zařízením na pokoji. restaurace nabízí snídaně, obědy, večeře, hotová jídla a minutky. K dispozici salonek s kapacitou 50 osob a velký sál. Zábava - šipky, herní automat, Silver Ball, Juke Box. Parkování na hotelovém parkovišti.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.