+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestovní agentura Luciano

Klíčová slova: školní výlety, školy v přírodě, školy, zájezdy, it

E-mail: lt@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2009

Popis: Zajišťujeme celoročně pobyty v Itálii i tuzemsku pro jednotlivce, rodiny i skupiny. Máme dlouholeté zkušenosti se zajišťováním pobytů pro dětské kolektivy, školy v přírodě, sportovních soustředění. V prázdninových měsících pořádáme dětské tábory s různými programy, sportovně zábavný, plavání a potápění, pro mladé modelky, s výukou italského jazyka. Převážná část pobytů je zajištěna v italském přímořském městečku Valverde di Cesenatico, v síti hotelů FORTE HOTELS v blízkosti písčitých pláží u Jaderského moře. V tuzemsku nabízíme pobyty v celé České republice.

Web: www.lucianotour.cz/

Další související informace

Autoškola Nonstop

autoškola, autoškoly, autoškola praha, autoškola v – Autoškola NONSTOP se již řadu let zabývá přípravou nových žadatelů o řidičská oprávnění se zaměřením na skupinu moto Ao, "B" (osobní automobil) včetně výuky v anglickém jazyce a školení řidičů. Naše autoškola je vedená jako velmi kvalitní služba klientům s maximálním zaměřením na kvalitu výuky a výcviku. Dbáme na individuální přístup autoškoly ke každému zákazníkovi. Hlavním cílem naší autoškoly je spokojenost našich klientů a jejich precizní připravenost nejen ke zkouškám, ale i pro budoucí provoz na pozemních komunikacích. Instruktoři autoškoly s profesionálním cítěním a pevnými nervy jsou zde jen pro Vás. Rozmanitý časový rozvrh výuky naší autoškoly nás opravňuje prezentovat se názvem Autoškola NONSTOP - naučíme Vás řídit kdykoliv.

Hotel Bystrička na Orave

ubytovanie,stravovanie,tábory,školy v prírode, – Pobyty v Rekreačnom zariadení Bystrička na Orave Letné a zimné tábory, školy v prírode, školské výlety stretnutia mládeže, turistov organizovanie: jazykových a iných kurzov, školení a seminárov, banketov, svadieb, stužkových, športových, spoločenských a kultúrnych akcií a súťaží, ozdravovacích pobytov, odtučňovacích kúr, relaxačno-kondičných pobytov, lyžiarske kurzy Ponúkame aj možnosť prenájmu RZ Bystrička Ďalšia činnosť predaj zájazdov pre rodiny a kolektívy na Slovensku aj v zahraničí, pobyty v penziónoch a chatách na strednom Slovensku, poistenie, predaj leteniek a cestovných lístkov, zabezpečujeme „pobyty na klúč“ – vrátane výletov,športových a kultúrnych akcií vo Vami žiadanej lokalite na Slovensku j v zahraničí, predaj vstupeniek na športové a kultúrne podujatia,koncerty v rámci Slovenska aj v zahraničí, reklamné a marketingové služby, aranžovanie výkladov, viazanie kytíc, vencov, úpravy výstavných, svadobných a „oslavných miestností“, svadby a oslavy na kľúč vrátane zabezpečenia catheringu podľa Vami vybratej lokality a Vašich požiadaviek.Vybavenie objektu Denný a nočný bar, reštaurácia, spoločenská miestnosť, 2x volejbalové ihriská, 1x basketbalové ihrisko, 1x futbalové ihrisko, pinpong,kúpanie,2x lyžiarske vleky, ohniská so sedením, detské ihrisko, možnosť splavovania rieky Orava, satelit, TV, video, CD, krby, terasa, chaty s vlastnými kuchynkami

Načítání trvalo 3.9387 sekund.