+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestovní agentura Luciano

Klíčová slova: školní výlety, školy v přírodě, školy, zájezdy, it

E-mail: lt@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2009

Popis: Zajišťujeme celoročně pobyty v Itálii i tuzemsku pro jednotlivce, rodiny i skupiny. Máme dlouholeté zkušenosti se zajišťováním pobytů pro dětské kolektivy, školy v přírodě, sportovních soustředění. V prázdninových měsících pořádáme dětské tábory s různými programy, sportovně zábavný, plavání a potápění, pro mladé modelky, s výukou italského jazyka. Převážná část pobytů je zajištěna v italském přímořském městečku Valverde di Cesenatico, v síti hotelů FORTE HOTELS v blízkosti písčitých pláží u Jaderského moře. V tuzemsku nabízíme pobyty v celé České republice.

Web: www.lucianotour.cz/

Další související informace

PC servis, IT služby

Poskytujeme komplexní IT služby v oblasti PC servi – Poskytujeme komplexní IT služby v oblasti PC servisu, zabezpečení, kamerové systémy, pokladny, satelity, zvonky, ozvučení, školení, opravy a servis notebooků a počítačů.pc servis, opravy notebooků, kamerové systémy, zabezpečovací systémy, pokladny, satelity

Jazyková škola v Plzni

jazykové školy, jazyková škola v plzni, perfect – Ahoj, jmenuji se Perfect. Perfect World. Dokonalý svět....a jsem jazykovka se srdcem. Máš taky srdíčko na správném místě? Tak studuj u mě! Zažiješ skutečný pokrok, budeš se bavit a najdeš druhý domov. A navíc - z každé Tvé lekce půjde 10kč na Nadační fond PERFECT a i Ty tak budeš měnit životy.

Načítání trvalo 0.0848 sekund.