+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestovní agentura Luciano

Klíčová slova: školní výlety, školy v přírodě, školy, zájezdy, it

E-mail: lt@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2009

Popis: Zajišťujeme celoročně pobyty v Itálii i tuzemsku pro jednotlivce, rodiny i skupiny. Máme dlouholeté zkušenosti se zajišťováním pobytů pro dětské kolektivy, školy v přírodě, sportovních soustředění. V prázdninových měsících pořádáme dětské tábory s různými programy, sportovně zábavný, plavání a potápění, pro mladé modelky, s výukou italského jazyka. Převážná část pobytů je zajištěna v italském přímořském městečku Valverde di Cesenatico, v síti hotelů FORTE HOTELS v blízkosti písčitých pláží u Jaderského moře. V tuzemsku nabízíme pobyty v celé České republice.

Web: www.lucianotour.cz/

Další související informace

PC servis, IT služby

Poskytujeme komplexní IT služby v oblasti PC servi – Poskytujeme komplexní IT služby v oblasti PC servisu, zabezpečení, kamerové systémy, pokladny, satelity, zvonky, ozvučení, školení, opravy a servis notebooků a počítačů.pc servis, opravy notebooků, kamerové systémy, zabezpečovací systémy, pokladny, satelity

CK JH Travel

Poznávací zájezdy, Turistické zájezdy, Školní záje – Cestovní kancelář JH Travel, která se zabývá pořádáním poznávacích, školních a turistických zájezdů především do ČR, Německa a Rakouska. Naší prioritou je maximálně spokojený zákazník, který požaduje preciznost a kvalitu a také ji od nás dostane.

Škola v přírodě Libá

Škola v přírodě, ubytování pro školy v přírodě – Škola v přírodě Libá je ideálním místem pro školní pobyty. Nachází se v těsné blízkosti Františkových lázní, je obklopena přírodou a díky tomu nabízí jedno z nejčistším ovzduší v České republice. Prostory jsou zrekonstruovány tak, aby přesně vyhovovaly naší cílové skupině. Škola v přírodě Libá ve svém areálu nabízí hřiště, místo pro táborový oheň, přímo v budově pak solnou jeskyni a infrakomoru, které mají blahodárné účinky na zdraví dětí i dospělých. V dosahu pěší chůze se nachází kaskádové rybníky s písečnými plážemi, staré hrady a zámky a hned za lesem jsou hranice s Německem.

Načítání trvalo 0.0877 sekund.