+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestovní agentura Uphill

Klíčová slova: chata,chalupa,apartmán,bungalow,pension, ubytování

E-mail: info@uphilltravel.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2010

Popis: Cestovní agentura Uphill Travel Vám nabízí ubytování v Čechách a na Slovensku-chaty, chalupy, apartmány, penziony. Krkonoše, Orlické hory, Jižní Čechy, Lipno, Šumava, Západní Čechy, Krušné hory, Tatry, Liptovská Mara, Slovenský ráj i jiné oblasti.

Web: www.uphilltravel.cz

Další související informace

Penzion Siesta

Penzion Siesta, penzion, ubytovani – Valtický penzion Siesta se nachází 800 metrů od centra města a na okraji památkového areálu zapsaného v seznamu UNESCO. Nabízí ubytování v 11 jednolůžkových až třílůžkových pokojích dohromady s 27 lůžky a 7 přistýlkami. Auto odstavíte na parkovišti ve dvoře, po celé budově se bezdrátově připojíte k internetu. Zaplatit můžete i platební kartou. K penzionu patří zahrada, letní terasa, dětský koutek, víceúčelové hřiště pro pétanque či ruské kuželky, velké přírodní ohniště, stolní tenis a kolárna pro úschovu kol.

Penzion Golf

Penzion Golf, penzion, ubytovani – Penzion Golf byl postaven v malebné podkrkonošské vesničce Prosečná. Ubytuje se zde na 20 osob v samostatně uzamykatelných jedno, dvou a třílůžkových pokojích. Ve volném čase si hosté penzionu Golf mohou zahrát kulečník, ping-pong, šipky, stolní fotbal nebo šachy. Auto zaparkujete na parkovišti pro 12 vozů, do kterého najedete přímo z příjezdové silnice. Parkoviště je v noci osvětleno veřejným osvětlením a fotobuňkou z penzionu.

Penzion Hana

Penzion Hana, penzion, ubytovani – Nabízíme Vám celkem tři pokoje v našem rodinném penzionu, z toho dva dvoulůžkové a jeden jednolůžkový. V jednom z pokojů je možno rozšířit kapacitu o přistýlku. Parkoviště pro tři vozy na vlastním pozemku zdarma.

Načítání trvalo 0.0630 sekund.