+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestovní agentura Uphill

Klíčová slova: chata,chalupa,apartmán,bungalow,pension, ubytování

E-mail: info@uphilltravel.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2010

Popis: Cestovní agentura Uphill Travel Vám nabízí ubytování v Čechách a na Slovensku-chaty, chalupy, apartmány, penziony. Krkonoše, Orlické hory, Jižní Čechy, Lipno, Šumava, Západní Čechy, Krušné hory, Tatry, Liptovská Mara, Slovenský ráj i jiné oblasti.

Web: www.uphilltravel.cz

Další související informace

Penzion Holiday Centrum

Penzion Holiday Centrum, penzion, ubytovani – Pro ubytování je k dispozici šest pokojů po třech lůžkách s vlastním sociálním zařízením vybavené základním hygienickým příslušenstvím, televizí. Celkem je k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů s možností jedné až dvou přistýlek.

Penzion Hana

Penzion Hana, penzion, ubytovani – Nabízíme Vám celkem tři pokoje v našem rodinném penzionu, z toho dva dvoulůžkové a jeden jednolůžkový. V jednom z pokojů je možno rozšířit kapacitu o přistýlku. Parkoviště pro tři vozy na vlastním pozemku zdarma.

Zámok u Grófa v Nitře

turistika výlety hotel ubytování sport restaurace – Hotel se nachází v blízkosti historického centra Nitry, v malebné části města pod Zobor. Hostům jsou k dispozici apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s WiFi připojením na internet a uzavřené parkoviště. Hotel se nachází v blízkosti historického centra Nitry, v malebné části města pod Zobor. Hostům jsou k dispozici apartmány, jedno a dvoulůžkové pokoje s WiFi připojením na internet a uzavřené parkoviště. Příjemnou atmosféru dotváří i obrazová galerie díl mistra Vladimíra plachého.

Načítání trvalo 2.3957 sekund.