+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cestovní kancelář GARGANO

Klíčová slova: aktivní dovolená, apartmány, camp, camp brno, camp

E-mail: gargano@gargano.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2009

Popis: Rodinná dovolené u moře i s přáteli. Cestovní kancelář Cestovní kancelář GARGANO CK, s.r.o, Vám nabízí dovolenou a pobyty s různým programem a zaměřením, cestovní kancelář, Itálie, Garagáno, Řecko, Chorvatsko.

Web: www.gargano.cz

Další související informace

Srí Lanka dovolená

Srí Lanka dovolená, Srí Lanka – Srí Lanka je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací poslední doby a to zejména pro nezaměnitelně krásnou přírodu a průzračně čisté moře. Připočteme-li stále nižší finanční náročnost na pořízení dovolené na Srí Lance a není v podstatě co řešit.

Campingaz Grily

campingaz grily, grily, zahradni grily, grily camp – Již přes 60 let lidé na celém světě (ve více než 110 zemích) používají výrobky CAMPINGAZ. Vše začalo v roce 1949, kdy se zrodil první vařič na butanovou láhev - pod legendárním jménem BLEUET. Campingaz Grily.

Penzion camp Prager

Penzion camp Prager, penzion, ubytovani – Malý rodinný penzion a kemp.K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje . Každý pokoj má své sociální zařízení, objekt je pokryt wi-fi signálem. Vhodný pro návštěvníky historické Prahy nebo pro služební cesty do Prahy. 100m je zastávka autobusu, 1Km stanice metra. Vedle stanice metra je hlídané parkoviště P+R. Snídaně možná. 400m velká restaurace a pizzeria Di Carlo. 3Km aquapark Čestlice (největší ve střední Evropě). Možnost cyklotrasy do přírodního parku Průhonice.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.